Şimdi Ara

lcd tv (32av500p) hdmi bağlantı sorunum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Toshiba 32" 32av500p lcd tv mi hdmi kablosuyla laptobuma bağladım.ama nedense görüntü karikatür gibi yani cam gibi bir görüntü elde edemedim.Evet herşey okunabiliyor ama bilgisayardaki kalitede değil.Ne yaptıysam beceremedim ayarlamayı.Çözünürlük ayarlarından da kurcaladım ama yapamadım.Örneğin masaüstü simgelerinin yazı karekterleri ilk göze çarpan bozukluklardan biri.daha da kötüydü ama clear type ile bi nebze düzeltebildim.
    Anlamadığım diğer bir olay ise kaç inc olduğunu ve modelini bilmediğin kuzenimin toshiba lcd tvsinde ise hem kendi hem onun pcsini ilk bağladığımızda herşey harikaydı.görüntü tam oturdu ve herşey çok netti.Daha sonra ekran yine netti ancak görüntü tam oturmuyordu.çözünürlük ayarlarından değişiklik yapıldığında ya ekranm yine sağdan soldan ve alttan üstten boşluklar kalarak küçük kullanılabiliyor ya da taşmalar oluyordu.Şuan kendi tvme bağlı kullanıyorum ve televizyonun kendi ekran genişlik ayarlarından tam ekrana yakın bir görüntü alabildim ancak kendi televizyonumda da netlik sorunu devam etmekte.umarım derdimi anlatabilmişimdir ve bir çözüm bulabiliriz.şimdiden teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.