Şimdi Ara

LCD Mi ? LED Mi ? PLAZMA Mı ? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
3
Favori
102.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Ben aldığımda 2199'du ve baya indirimdeydi şimdi %44 olmuş. Bu fiyata kaçırma derim inan çok iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: smileplease03

Dostum tşkler
    Ancak benim plasmam HD değil
    Yine de takabilir miyim plasmama?
    Önerdiğini markası için mi önerdin yoksa denediğin için mi?
    Next MiniX CX/USB/PVR Kart Girişli Uydu Alıcı (http://www.hizlial.com/u05.015.4399.0021/Next-MiniX-CXUSBPVR-Kart-Girisli-Uydu-Alici#comments)
    Bunu alsam nasıl olur ?
    Arada 2 kat fiyat farkı var da o sebeple...

HD değil ise tabiki hd li bir cihaz mantıksız olacak.

Ama Hd Ready ise tv niz en azından 720 p görüntü alırsınız bu da SD ile bayağı farkeder
  • ben led kullanıyorum sd yayında bile rahat izlerim. görüntüsü o kadar önemli değil. bulanık olmasın yeter
  • 46" lik full hd led bence.yakın zamanda bizde alıcaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabiki Plazma..
    Plazma kullanıyorum, tek problemim yansıma
  • Led Tv diyen arkadaşlar, lütfen yeni Tv alacakları yanlış yönlendirmeyin. Led daha yeni diye Plazma'dan iyi değil ya.
    Televizyon alacak arkadaşlar kesinlikle Plazma Tv alsınlar, Led'e göre eski olmasına rağmen hala Plazma'dan iyisi yok piyasada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheRedDevils -- 30 Temmuz 2012; 15:23:55 >
  • bencede plazma derim tek gecerim
    www.kapiteslim.com üzerinde büyük indirim var bu aralarda bilğiniz olsun.
  • daha önce panasonic plazma kullanan biri olarak gözüm kapalı led tv (öz.55es8000)tek geçerim,plazma almayı düşünüyorsanız aşırı elektrik sarfiyatı ve plazmayı kuracağınız odadaki kalorifer peteğini veya sobayı sökmeniz gerekiyor(bildiğiniz soba,aşırı ısınma),yansıma,ekran yanığı,buzzıng vs problemler,cansız sönük ekran,bunları söylemek yanlış yönlendirme ise bilemem,ama şuan kullandığım led tv den çok memnunum sanki gözümün önünde bir şeffaf örtü varmış o kalkmış gibi oldum ve bu bahsedilen ölü piksel,ışık sızmazı,bulutlanma gibi problemlerin de hiçbirini yaşamadım,ve siyahlarda en az plazmalar kadar siyah,teknoloji biraz şans işi o yüzden tercih size kalmış,hem kaliteli hem ucuz olsun yok,aldığınız ürün size bedeli kadar zevk verecektir,daha fazlasını beklemeyin,,,
  • Levent5238,daha önce kullandığınız plazma ve şu andaki LED tv niz hangisidir bilgi verirseniz yararlanırız ve seçeneklerimize ekleyebiliriz..Bu arda 40ES8000 Samsunglar yine yüz karası başlığını okudunuz mu bir-iki sayfa önce?Ürkmemek mümkün değil tabii!
  • Ziyaderin,verdiğiniz linkte plazma tv olduğuna emin misiniz ben göremedim!
  • quote:

Orijinalden alıntı: talin

Levent5238,daha önce kullandığınız plazma ve şu andaki LED tv niz hangisidir bilgi verirseniz yararlanırız ve seçeneklerimize ekleyebiliriz..Bu arda 40ES8000 Samsunglar yine yüz karası başlığını okudunuz mu bir-iki sayfa önce?Ürkmemek mümkün değil tabii!

önceki kullandığım vt30 idi şuan 55es8000 ve sizin bahsettiğiniz yüz karası konusunu okudum benim de belirttiğim teknolojinin şans işi olduğudur bütün samsung tv ler öyle olacak diye bir kaide de yok,o arkadaşın o kadar parayı verdikten sonra onları yazmasıda normal benim kanatimce,aynı şekilde plazma ile ilgilide birçok şikayet var model model internette bulabilirsin, internette biraz araştırırsan es8000 serisinin teknoloji sitelerinde yaptığı testlerde highly recommended(yani şiddetle tavsiye edilir) onayı da aldığını göreceksiniz önemli olan burda sizin tercihinizdir,önce TEKNOLOJİ ŞANSI yanınızda olsun,neticede her tv nin biribirine göre arıt ve eksi si vardır,örneğin ben vt30 da mkv filmlerde es8000 deki keskinliği ve canlılığı alamıyordum ve tv çok ısınıyor,arasıra tv logoları ekranda kalıyor ve aşırı elektrik harcıyordu aksini kimse iddaa edemez,şu ankil ed tv de ne bulutlanma ne ışık sızması ne aşırı elektrik sarfiyatı ve ısınma gibi problemler yaşamıyorum ve siyahlar vt50 ile eşdeğer kadar siyah zaten yabancı forum siteleri incelemelerinde de siyah seviyesi nerdeyse vt50 ile aynı,neticede TEKNOLOJİ BİR ŞANS İŞİDİR,,,

http://www.flatpanelshd.com/review.php?subaction=showfull&id=1336393657 es8000 2012 highly recommended award

• quote:

Orijinalden alıntı: levent5238

quote:

Orijinalden alıntı: talin

Levent5238,daha önce kullandığınız plazma ve şu andaki LED tv niz hangisidir bilgi verirseniz yararlanırız ve seçeneklerimize ekleyebiliriz..Bu arda 40ES8000 Samsunglar yine yüz karası başlığını okudunuz mu bir-iki sayfa önce?Ürkmemek mümkün değil tabii!

önceki kullandığım vt30 idi şuan 55es8000 ve sizin bahsettiğiniz yüz karası konusunu okudum benim de belirttiğim teknolojinin şans işi olduğudur bütün samsung tv ler öyle olacak diye bir kaide de yok,o arkadaşın o kadar parayı verdikten sonra onları yazmasıda normal benim kanatimce,aynı şekilde plazma ile ilgilide birçok şikayet var model model internette bulabilirsin, internette biraz araştırırsan es8000 serisinin teknoloji sitelerinde yaptığı testlerde highly recommended(yani şiddetle tavsiye edilir) onayı da aldığını göreceksiniz önemli olan burda sizin tercihinizdir,önce TEKNOLOJİ ŞANSI yanınızda olsun,neticede her tv nin biribirine göre arıt ve eksi si vardır,örneğin ben vt30 da mkv filmlerde es8000 deki keskinliği ve canlılığı alamıyordum ve tv çok ısınıyor,arasıra tv logoları ekranda kalıyor ve aşırı elektrik harcıyordu aksini kimse iddaa edemez,şu ankil ed tv de ne bulutlanma ne ışık sızması ne aşırı elektrik sarfiyatı ve ısınma gibi problemler yaşamıyorum ve siyahlar vt50 ile eşdeğer kadar siyah zaten yabancı forum siteleri incelemelerinde de siyah seviyesi nerdeyse vt50 ile aynı,neticede TEKNOLOJİ BİR ŞANS İŞİDİR,,,

http://www.flatpanelshd.com/review.php?subaction=showfull&id=1336393657 es8000 2012 highly recommended award

Gelişmiş bilimin eseri olan ileri teknolojinin "şans işi" olarak görülmesi çok ilginç. Her şey çok ciddi bilimsel çalışma ve birikime dayanırken nasıl şans işi olabiliyor, anlamadım. Üfürükçülük değil ki bu. Bilim.

• Çocukluğumdan beri duyarım, "elektrikli eşya, şans işi diye". Hakikatende bu özlü söze "bir yere kadar" katılıyorum. Ama şans faktörü var diyede gözükara olmanın ve inceleme/araştırma yapmamanın alemi yok. Televizyon almak için bu forumda epey bir takıldım, okudum. Sonuçta her marka televizyonda problem çıkabilir elbette ama LG ve Samsung marka ledlerde bu biraz daha fazla. Philips ortada gibi. O yüzden seçeneklerimi Led olacaksa Sony, plazma olacaksa da panasonic olarak azalttım. Sonuçtada Panasonic 50ST50 plazma tv aldım. Dün geldi, evde kutusunda yatıyor, henüz kurulum yaptıramadım. Hayırlısı olsun bakalım....
  • http://www.gold.com.tr/U198223/Samsung-Ps-43e490-43-110-Cm-Hd-Ready-3d-Plazma-Tv-2-Adet-3D-Gozluk-Hediye

Bende bu modelle Plazma ailesine katıldım.Kim nederse desin o kadar gezdim plazmanın verdiği netliği hiçbiri vermedi.Satış temsilcileri bile 40 inç'ten sonra en iyi görüntüyü plazma verir diyor.Benim bütçem buna uygundu gayet memnunum alan arkadaşlara hayırlı olsun.
  • Şimdi arkadaşlar bu plazma mı lcd mi sorusu ucu olmayan bir soru;

Şimdi sen bana şunu soruyorsun "abi Mercedes mi daha hızlı BMW mi"

Ya Mercedes ama hangi Mercedes, BMW ama hangi BMW.. Sırdan bir Mercedes in M3 karşısında şansı var mı, veya Mclaren Mercedesin karşısında hangi BMW durabilir..

Şimdi plazmamı LCD mi.. :

Arkadaşım hangi LCD ???

Yığınla LCD var ve bu markaların yığınla modeli var. Bu markaların hepsi kendi içinde kalite farklılıkları ortaya koyuyor.

Bazısı çıkıyor "hacı hiç düşünme plazma yeeaaa kaç yıldır kullanıyorum yeaa" öbürü çıkıyor " olm led laaa led varken başka tv mi alınır laaa gittim teknosada bahtım yaaa" he sen git mağazalardaki teşhir, user moddaki tvlere bakarak tv profosörü ol başımıza..

Plazma, LCD, LED.. hepsinin artısı eksisi var kendi içlerinde.. ama sakın ha plazma lcd den iyidir, lcd plazmadan iyidir, led plazmadan iyidir diyenlere kulak asma.. önce alacağın markaya sonra modeline bak. iyice araştır. sıkıntısı mı var, onu bırak başka araştır. ben tv almadan önce 3-4 ay boyunca hergün araştırma yaptım, kolay mı. tv bu telefon değil, 3 ay sonra satmayacaksın, yıllarca evinde duracak..

Forumda bu işlerin ıncığını cıncığını bilen tecrübeli arkadaşlar var, yazılarını okudum çok güzel bilgiler vermişler. Heryerde bulunmaz bunlar. Kıymetini bilin, vaktinizi ayırın, bi zahmet okuyun forumu. Geçin şu plazma mı iyi lcd mi iyi geyiklerini.

• PANASONİC TX-L47ETW5 LED TV VE SAMSUNG PS-51E551 PLAZMA TV.BUNLARIN ÖZELLİKLERİNİ BİLEN VARMI.VE KONUDAN ANLAYAN ARKADAŞLAR KARŞILAŞTIRMA YAPABİLİRMİ
  • Güzel soru
  • quote:

Orijinalden alıntı: sbirsin18

PANASONİC TX-L47ETW5 LED TV VE SAMSUNG PS-51E551 PLAZMA TV.BUNLARIN ÖZELLİKLERİNİ BİLEN VARMI.VE KONUDAN ANLAYAN ARKADAŞLAR KARŞILAŞTIRMA YAPABİLİRMİ

samsung model teknosada var biraz araştırın.....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.