Şimdi Ara

Lastikte böyle bir yama var,kullansam sıkıntı olurmu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mrb 17 janta geçeceğimden dolayı lastik bakıyordum, arkadaşta benm aracıma uygun 2018 üretim kumho lastikler var takımını 500 tlye bıraktı,diş derinlikleri çok güzel ama 2 lastiğindede 1er tane yama var acaba bana sorun yaratırmı resimlerini alta bıraktım,yardımcı olursanız sevinirim...
    https://i.hizliresim.com/YdJ3QD.jpghttps://i.hizliresim.com/gPyjrQ.jpg

• alma bu lastikleri bana sorarsan. yanakta yama olmaz kardeşim. yanlış görmediysem bir yama yanaktan yapılmış.
  • Yanağı yamalı lastik çöptür. Ücretsiz verseler almayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • almayın aynı şekilde bende yama yaptırmıştım sürekli lastikçiye hava basmaya gitmekten ayar olup ueni lastik almıştım.
    hatta bir sabah komple sönmüştü lastik kış günü. yaşadığım rezillikle kalmıştım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanakta sorunu olan lastiği kullanmak risklidir bence. Çünkü aracın ağırlığından kaynaklanan lastik basınçlarını, yanaklar taşır. Zaten hangi araca bakarsanız bakın lastiğin yere değen kısmının, yanaktan biraz daha şişkin olduğunu görürsünüz.
  • yanakta yama var ve 500 tl mi istiyor

bedava bile verse almayın. o lastikler çöp.
  • ben fotoğraftan taban gördüm ama orayı ? Yanak diyenler açıklarsa sevinirim. 17 jantta 4 lastiği 2018 üretim 500Tlye bulduysanız direk alın. O ölçüde kaliteli en uvuz lastikler 700-800 liradan başlıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeremy Klakson

yanakta yama var ve 500 tl mi istiyor

bedava bile verse almayın. o lastikler çöp.
    hocam o yanak taban dilmi pek anlamadığım için soruyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: batkent

ben fotoğraftan taban gördüm ama orayı ? Yanak diyenler açıklarsa sevinirim. 17 jantta 4 lastiği 2018 üretim 500Tlye bulduysanız direk alın. O ölçüde kaliteli en uvuz lastikler 700-800 liradan başlıyor
    yanakmış ora hocam arkadaşa sordum yanakta 1 yama var,fiyatıda cok iyiydi mecburen 0 kormoran lastik alacam gibi duruyor,2.el çıkma temiz bulunmuyor malesef
  • 3 tanesine 350-375 ver, kalan bir tanesini de aynı lastiğin sıfırından al ama önce diş derinliğini falan kontrol et sıfırıyla farkı çok olmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: orktas

3 tanesine 350-375 ver, kalan bir tanesini de aynı lastiğin sıfırından al ama önce diş derinliğini falan kontrol et sıfırıyla farkı çok olmasın.
    2sinde yama var lastiklerin,2sini alsam kalan 2yide 0 alsam dengesizlik olmazmı 10bin km yapmış lastikler
  • lDirtyHandsl kullanıcısına yanıt
    Sizin dediğiniz daha mantıklı ben maliyeti düşük tutmak için demiştim. Bunlardan sağlam 2 taneyi arkaya takarsınız, yeni aldığınız ikiyi de öne takarsınız.

• lDirtyHandsl kullanıcısına yanıt
    valla resimden yanak gibi görünüyor... taban ise sorun olmaz ama yanak ise sıkıntı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeremy Klakson

valla resimden yanak gibi görünüyor... taban ise sorun olmaz ama yanak ise sıkıntı...
    yanaktaymış yama sordum....
  • Saglam ikisi arkaya takılır, one iki tane sıfır alınır. Cok km yapmadigi icin dengesizlik yaratmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.