Şimdi Ara

Laptopumun kapağı kapanmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar bi sorunla karşılaştım.Az önce laptopu kapatmak istediğimde ekranı kapatmaya çalıştım ve kapanmadığını farkettim.Sonra bi baktım ekranın çerçevesi ekrandan ayrılmış. Ekranı kapatmaya çalışınca çerçeve de onunla birlikte kapanmıyor.

Laptopumun kapağı kapanmıyor

Resimdeki gördüğünüz açıklık kısım normalde öyle değildi çat diye bi ses geldi ve böyle oldu kapatmaya korkuyorum şimdi bişey olur diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erow35 -- 15 Ocak 2017; 0:2:18 >

• Kapağı kapatmaya çalışma zarar verirsin.
    Orayı elinle kapatmayı denedin mi ?
  • yilmaz976 kullanıcısına yanıt
    elimle bastırıp kapatmaya çalıştım zorlanınca daha fazla ittirmedim. nasıl çözülcek sorun peki?
  • Vida yatağı görüyorum muhtemelen menteşe kısmı zorlayınca kastırmış vida yatağı zarar görmüş yatak kırılmışsa vida devre dışı kalmış vida yerini sabitlemek gerek,eritme işlemi yapılarak vidayla alıştırıp yapılabilir burada vida da iş var.
    Ekranı söküp durumuna bakmanız gerek anlamıyorsanız bir bilgisayarcıya gösterin.
  • erow35 E kullanıcısına yanıt
    Hiç elleme bence, bir bilgisayarcıya götür ve 10-20 tl neyse ver ve yaptır, en iyi seçenek bu görünüyor.
  • daha önce ilk bilgisayarcıya götürmüştüm 70 lira istedi fazla mı sizce
  • Kırık parça yoksa sadece açık kısmın yerine oturtulması gerekiyorsa fazla istemez merak etme. Bilmiyorsan bence de hiç dokunmadan temiz temiz götür tamirciye.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.