Şimdi Ara

laptopa format attım kablolu modem ile nete bağlanamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mrb arkadaşlar. casper marka laptopa format attım. normalde vistaydı ama şimdi XP kurdum. kurulum falan sorunsuz gerçekleşti. ama driwerların cd si mewcut değil. netten bulayım dedim kablolu modem jackını bağladım hiç bir tepkime olmadı. ne yaptıysam yok bağlanamadım.
    sorum şu: şimdi nete bağlanabilmem için öncelikle ethernet kartı falan kurmam gerekiyo mu?
    net yada cd si olmadan nasıl kurulum yapabilirim?
    farklı bir pc den driwerları bulup ona aktarsam dicem ama parçaların marka we model nosunu falan hiç bilmiyorum. bunları nasıl öğrenebilirim?
    saygılar

• notebookun altını cevır orda tam marka model yazar ona gore baska ınternet baglantısı olan bır pc den ethernet surucusunu ındır cd veya usb bellege yukle getırıp notebookuna yukle daha sonra nete gırebılırsın ve kalan dıger drıverlerı ındırebılırsın
  • marka modeli buldum. driwerları da buldum birisi bi forumda eklemiş doğru sanrıım ama kurulumu aygıt yöneticisinden mi yapmam gerekiyo yoksa setup bulup normal çalıştırmam mı gerekiyo
    k.bakmayın bilmediğimden soruyorum
  • Dostum su an internete bagli oldugun bilgisayardan casper marka notebook'un driverlarini indir aygit yöneticisinden falan degil direkt olarak setup dosyasi olarak olur kurulum.Dosyalarini indir ordan kurulumunun kolayca yaparsin.Hatta altinda yazan modelini yaz sana link atabilirim:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: murthy_06

marka modeli buldum. driwerları da buldum birisi bi forumda eklemiş doğru sanrıım ama kurulumu aygıt yöneticisinden mi yapmam gerekiyo yoksa setup bulup normal çalıştırmam mı gerekiyo
    k.bakmayın bilmediğimden soruyorum

Selamlar ,

Belirttiğin 2 yöntemide uygulayabilirsin. Son kullanıcı bakımından setuptan çalıştırıp kurman daha sağlıklı olur .
  • ethernet drüverını kurman gereklii yoksa baglanamazsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.