Şimdi Ara

Laptop soğutucu önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar biligisayarım acer aspıre 5742g ve sürekli ısınıp kapanma sorunu yaşıyorum bunun için bilgisayarıma uyumlu bir soğutucu almak istiyorum önerilerinizi bekliyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chisbu -- 15 Aralık 2014; 0:07:11 >

• Chisbu C kullanıcısına yanıt
    soğutucudan önce, termal macunu yenilemeni öneririm dostum, tabi bir seneye yakındır yenilemediysen.

soğutucuya gelincehttp://www.vatanbilgisayar.com/notepal-infinite-evo--12---17-notebook-sogutucu-3-port-usb.html bi kere alırsın daha almazsın :)
  • Önerin için teşekkür ederim ama bu termal macun işine pek sicak bakmıyorum her bilgisayarcıya güvenemiyorum termal macunu da uzun zamandır değiştirmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Kendin yenileyebilirsin, forumda detaylı anlatımın bulunduğu konular var ya da vatan bilgisayar veya gold gibi tanınmış yerlerde de yaptırabilirsin.

• Çok teşekkürler konuyla ilgilendiğini için

• Plasik soğutucular yerin aluminyum soğutucuları tercih et bence. akasa, thermalthake ve coolermaster'ın modellerine bak.
    Ne demek dostum, asıl ben teşekkür ederim :) aklına takılan bir şey varsa burdayız ya da pm atarsın farketmez :)

• Tamamdir :)

• Tamamdir :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.