Şimdi Ara

laptop sarj aletim kısa devre yaptı bi bakarmısınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dell inspiron n5010 marka laptop kullanıyorum.sarj aletinde bi sorun vardı ara ara sarj etmıyordu kablosuyla oynayınca düzeliyordu yani içindeki kablolarda bi sorun vardı.demin de sarj ısıgı yanmadı kablolarıyla oynarken ateş çıktı ve ufak bi delik olustu.anlıyacagınız suan kullanabilecek durumda degilim.laptopun garantısı var fakat sarj aleti için geçerli degil diye biliyordum.bunu herhanbi bi elektrikçiye götürsem yapabilir mi? tahminen kaça patlar.teşekkürler...

• yardım lütfen
  • Elektirikçi belki yapabilir ama bir bilgisayarcıya gidip uyumlu bir kablo bulman daha iyi olur gibi
  • istanbulda olsan yardımcı olurduk ama kocaeli uzak bilgisayarcılara bi sor yada bobinajcılara
  • quote:

Orijinalden alıntı: GrandTiger

Elektirikçi belki yapabilir ama bir bilgisayarcıya gidip uyumlu bir kablo bulman daha iyi olur gibi

http://www.usa-battery.com/images/DELL-PA-3E.jpg bataryam bundan. resime bakılınca soldaki kısmım sağlam sorun sağdaki kısımda.fişte.ne kadara bulabilirim ki ?
  • izmitte belsa plazadaki bilgisayarcılardan bulabilirsiniz, resimdekine göre sağdaki kabloyu 5-10TL gibi bi fiyata bulabilirsiniz
  • izmitte değilim malesef eskişehirdeyim şubatın başında dönecegm memkelete.5-10 liraysa sorun yok bulurum burdan biyerden de teşekkür ederm :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.