Şimdi Ara

Laptop Performans Düşüşü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eylül ayında satın aldığım acer laptop zaman geçtikçe permonsı düşüyor.Oynadığım Arma 3 oyununu ilk zamanlarda yüksek grafiklerde oynarken şimdi çok düşük grafiklerde oynuyorum.Arkadaşlarımın önerdiği bazı programlarla biraz performansını arttırsam da hala ilk hali gibi değil.Bilgisayarımdan nasıl daha fazla performans alabilirim ? Önerilerinizi bekliyorum

• Leptopunuzun soğutma performansı nedir?
    Hw monitör programıyla ölçün alalıda bayağı olmuş tozlanma varsa ısınma açığa çıkar buda performans düşüşü demektir muhtemelen de sıkıntınız budur.Bu ihtimali eleyelim ısınmıyor demeyin dediğimi yapın.Pogramı açın oyunu açın 30dk kadar oynayın oyunu görev çubuğuna çekin programda görünen sıcaklıklarını resmini buraya atın
  • gün içinde test edip sonucu atıcam
  • Soğutucuda kullanıyorum laptop temızlıgını garantiden çıkıcağı için istemiyorum yetkili servise verirsem şehir dışı falan 1 ayı buluyo
     Laptop Performans Düşüşü
  • Evet düşündüğüm gibi ama temizlik yaptırmak zorundasınız tozlanmış ve termal macunu kurumuş bir makineye hiçbir soğutucunun etkisi söz konusu olamaz.Servisle irtibata geçin tozlanmadan dolayı ısınma sorunu olduğunu söyleyin temizlik ve termal macun sürülmesi gerekir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.