Şimdi Ara

Laptop Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar formda cevap olarak yazdım.Ama Casperdan o kadar nefret ettim ki burda da konu açmak istedim.Arkadaşlar özelligi fiyat açısından size bırakıyorum ama marka olarak söylemek gerekirse kesinlikle hewlett packard Hp!!.Samsung,Hp ve son olarak şuanda Casper kullanıyorum.Samsung bitik ne servisi ne de cihazları iyi.Casper dalga geçiyor benimle sorunumu çözemiyor.Teknik destek elemanları bilgisiz.Parayı veren servis açmış zaten orası ayrıca bir saçmalık.Amaa Hp mükemmeldi gerçekten.Benim laptopumda fan sorunu vardı.Aslında kronik bir sorun.Yine de adamlar her seferinde memnuniyet açısından her istedigimi yaptılar.En son henüz Casperla tanışmadıgım için para iadesi istedim.Hiç zorluk çıkartmadan iade ettiler yaklaşık 2 yıl kullandıgım cihazın parasını.Mükemmel bir servis anlayışı var.Saçma sapan mazeretlerle kullanıcı hatası deyip dalga geçmiyorlar.Müşteri memnuniyeti çok hassas.Pişman oldugum bir konu var oda para iadesi almak yerine keşke bana önerilen cihazı alsaydım. Size tavsiyem arkadaşlar ne olursa olsun özelligi sizin bütcenize baglı ama Hp alın.Pişman olmazsınız. Diger markaları kullanan arkadaşlar benimkinde sorun yok abartmışssın demesin teknoloji şans işi en azından GERÇEK bir servis garantiniz olsun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.