Şimdi Ara

Laptop klavyede bazı tuşlar çalışmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
6.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Acer aspire 5755g bilgisayarımda klavyede bazı tuşlar çalışmıyor.

Laptopun ekranı kırıldıktan sonra televizyona hdmi ile bağlayıp kablosuz klavye kullanarak yönetiyordum. Ekranı tamir edince ve aradan büyük bir zaman geçtikten sonra laptop u kullandığımda klavyede bazı tuşların çalışmadığını fark ettim. Ekranının kırılma sebebi cam ile klavye arasında priz kablosu varken taşınmasıydı. Bundan dolayı olabilir. Usb klavyede tüm tuşlar sorunsuz çalışıyor. Sorun donanımsal ise garantiye gönderebilirim. Ayrıca tuşların çalışmadığını fark ettiğimde Windows 8 yüklüydü, Windows 8.1 formatı attığımda değişen bir şey olmadı.

Laptop klavyede bazı tuşlar çalışmıyor

Çalışmayan tuşları bu görüntüde belirttim.

• aynı sorun benim laptoptada vardı tamirciye gösterdim tuş takımı değişecek dedi (60 tl miş) haftaya inşallah değiştirecem
  • SERVİSE VER GARANTİN VARSA BİRAZ ZOR YAPARSIN
  • Cevaplarınız için teşekkür ederim, ben de sorunun donanımsal olduğundan şüpheliydim. En yakın zamanda servise veririm.
  • merhaba
    sorununuzun çözümünü bulabildiniz mi?Klavye değiştirme haricinde
    bugün karşılaştığım bir sorun aynı tuşları kullanamıyorum packard bell ts11hr 603tk model dizüstü kullanıyorum bugün temizlik macun için açtım temizledim birçok problemle karşılaştım söke taka hallettim birazını geriye bu kaldı
    bir ara biraz hırpaladım basmaya başlamıştı fabrika ayarına döndürdüm şuan hala bozuk sürücüleri yüklüyorum şuan klavyeyi de güncelleştirdim yine çözülmedi.
    @O.eKy.O
  • Daha klavye değiştirmedim bu aralar windows problemleri var düzeltmeye çalışıyorum zaten usb klavye kullanıyorum uzun zamandır kablosuz olması kolaylık sağlıyor yine de klavye değişimini deneyeceğim gibi
  • Benimde şuan birçok tuş basmıyor
    Nedenini bulan oldumu acaba???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu açılalı çok olmuş, laptoptaki sorun hala düzeltilmedi, kablosuz usb klavye kullanıyorum. Arkadaşların dediği gibi teknik servise danış, sana bir yol gösterirler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.