Şimdi Ara

Laptop Kapanma Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Laptop'um (Asus k53sv) kendi kendini "belirli oyunlarda" kapatıyor ama şu şekilde mesela Minecraft oynayanınız varsa bilirsiniz 184 Modlu ( FTB - Monster)'de kapanmıyor ama RIFT'te, Dota2'de high'a alınca kapanıyor ikisinide lowda oynuyorum lowdayken problemsiz zaten, Lol'ü med ayarlarda sabit 60 ile oynuyorum CS:GO en düşük ayarlarda direk çat diye kapanıyor. Hani Bu tarz oyunlarda dahi kapanyor. Ne yapmam lazım bilgisayarın içini açamıyorum arkadan açılabilecek tek kısım kenarı diyebilirim ordanda sadece HDD ve sanırım ramler gözüküyor. Ne yapmam lazım bu arada bahsettiğim "Rift, Dota, CS:GO" tarzı oyunlarda Lobisindeyken falan kapanmıyor oyun içinde kapanıyor. Bilgisayar özelliklerim,

4 GB Ram
    2 GB Nvidia GeForce540M
    500GB HDD
    Intel Core i7 2630QM 2.00 GHz işlemci
    Windows 7 Home Premium 64Bit - Laptop. Şimdiden herekese teşekkürler.

• aynı sorun yardım lütfen
  • Isınmadan dolayı.
  • laptobunuz ısınmadan dolayı kapanıyo olabilir ısı testi yapmayı deneyin yüksek ısı çıkar ise laptob soğutucu vs işinizi çözer .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cihazı bu şekilde kullanmaya devam etmeyin ekran kartına zarar verebilirsiniz uzun zamandır bakım yapılmamış görünüyor 30tl civarında bakım fiyatları var (fan bakım) hemen yaptırın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.