Şimdi Ara

Laptop kapağını hareket ettirdiğimde garip sesler geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
3.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Samsunga R522 model laptop kullanmaktayım . Laptop yaklaşık 3 senelik . Bilgisayar açık şekildeyken kapağını açmaya veya kapamaya çalıştığımda ilk başta tok bir ses geliyor ve bu kapağın açısına göre gittikçe tiz bir sese dönüşüyor . Ayrıca yüksek seste müzik dinlerken vb. durumlarda da bu problemle karşılaşıyorum . Bilgisayar kapalı haldeyken bu seslerin hiçbiri gelmiyor . Bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilirse sevinirim .

• quote:

Orijinalden alıntı: S_R_S

Arkadaşlar Samsunga R522 model laptop kullanmaktayım . Laptop yaklaşık 3 senelik . Bilgisayar açık şekildeyken kapağını açmaya veya kapamaya çalıştığımda ilk başta tok bir ses geliyor ve bu kapağın açısına göre gittikçe tiz bir sese dönüşüyor . Ayrıca yüksek seste müzik dinlerken vb. durumlarda da bu problemle karşılaşıyorum . Bilgisayar kapalı haldeyken bu seslerin hiçbiri gelmiyor . Bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilirse sevinirim .

Laptop ekran kapatıp açarken hoparlörden acayip sesler geliyor anladığım kadarıyla.

Sistem açılırken aynı sorun oluyor mu yani windows başlayana kadar geçen süre içerisinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yunus MF

quote:

Arkadaşlar Samsunga R522 model laptop kullanmaktayım . Laptop yaklaşık 3 senelik . Bilgisayar açık şekildeyken kapağını açmaya veya kapamaya çalıştığımda ilk başta tok bir ses geliyor ve bu kapağın açısına göre gittikçe tiz bir sese dönüşüyor . Ayrıca yüksek seste müzik dinlerken vb. durumlarda da bu problemle karşılaşıyorum . Bilgisayar kapalı haldeyken bu seslerin hiçbiri gelmiyor . Bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilirse sevinirim .

Laptop ekran kapatıp açarken hoparlörden acayip sesler geliyor anladığım kadarıyla.

Sistem açılırken aynı sorun oluyor mu yani windows başlayana kadar geçen süre içerisinde.

Hocam bilgisayarın güç düğmesine bastıktan sonra kapağı hareket ettirdim ve yine aynı seslerle karşılaştım .

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Yunus MF

quote:

Hocam bilgisayarın güç düğmesine bastıktan sonra kapağı hareket ettirdim ve yine aynı seslerle karşılaştım .

Ses tam olarak hoparlörden geliyordur sizin yapabileceğiniz ve benim söyleyeceğim bir şey yok servise gönderin diyorum..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.