Şimdi Ara

Laptop çok çabuk ısınıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar acer 5951g dizüstü bilgisayarımı yaklaşık 2 sene önce bimkesden aldım geçen seneden beri ısınıp kapanma sorunu var bimekseden +3 yıl garanti aldım ama gönderemedim bi türlü garantiye acaba yaparlar mı daha beter ederler mi falan diye ama yazın garanti göndercem doğru düzgün oyun oynuyamıyorum oyunu açıyorum 5 dakika sonra kapanıyo çözümünü bilen eden varsa yardım eder misiniz?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Tabiki gönder, garantiyi uzatmandaki sebep zaten bu tür durumlar için. Sen müdahale etme açacağın iki vida bile garantiyi bozabilir.
    Muhtemelen havalandırma kanalları tozlanmış ve tıkanmıştır. Gönder servise problemi düzeltsinler problem olmaz daha kötü etmezler yetkili servis bu merdiven altı pc tamircisi değil..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Soğutucu al diyeceğim ama anlattığına göre ciddi bir durum. Garantiye göndermelisin, bu sebepler için para ödüyorsun.
  • Sağlam ve kaliteli bir soğutucu kullanman şart hocam.
  • Notebook kullanıcısı . ne soğutucu alması ,Lütfen problemi okuyun öyle yorum yapın .

Sevgili kardeşim cihazın madem garanti kapsamında hemen vakit kaybetmeden yetkili servise başvur . aşırı ısınmadan doğacak zararlarını aksi takdirde garanti dışı kabul edebilir.
  • Soğutucunun en kalitelisi var onun dışında kendim eski masaüstü pcden söktüğüm fan ile kutunun içine buz koyup soğutmayı denedim yine olmadı mesela dizimin üstünde dururken falan bacağım hafif derecede yanacak şekilde hissediyorum sıcaklığıbacağım yüzünden hava almıyo desem masanın üstüne koyuyorum laptobu altınada kitap koyup fan kısmını açık tutuyorum yine olmuyo
  • 2 senedir icini acmadıysan pc nin örümcek falan bile çıkabilir. Muhtemelen aşırı tozlanmadan dolayı sıcak havayı dısarı atamıyordur. Garantisi varsa götür, yapacakları şey temizlemek. Ama bilgisayardan anlıyorum diyosan sök temizle. Net yani
  • yaza kadar idare etcem artık şuan pc lazım çünkü
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.