Şimdi Ara

Laptop Arızası Asus N50Vn Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, laptopun klavyesi bozulmuştu yenisini takarken bataryayı takılı unutmuşum. Laptop kapalıydı takarken, işim bitti açma tuşuna basınca açılıyor sadece siyah ekran geliyor 5 sn sonra kendini kapatıyor. Birkaç saniye sonra kendiliğinden tekrar açıyor harddisk çalışıyor ama fan çalışmıyor 10 saniye geçince fan kendiliğinden çalışmaya başlıyor ve anakarttan kesintisiz bip sesi değilde sürekli zııııııy diye bi sinyal geliyor bu güç kaynağı ile alakalı diyenler var ama pek sanmıyorum. Bataryayı çıkartıp açmayı denedim, ramleri söküp taktım, bi süre bekleyip denedim yine sonuç aynı. Sizce sorun nedir yardimci olabilirmisiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ywzckr -- 21 Ağustos 2014; 22:43:00 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkes tatile mi çıktı arkadaşlar yokmu bilgisi olan ? Köyde olduğum için servise gidemiyorum

Not: servise verdim anakart arızalı dediler kısa devre var ama nerede olduğunu bulamadılar. Simdi anakarti degistirmeye kalksam 700 lira isterler laptop alırım daha iyi kimsenin bi bilgisi yok anlasılan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ywzckr -- 29 Ağustos 2014; 20:45:07 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.