Şimdi Ara

laptobun cpu durumu yardım ederseniz sevinirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar laptop da cpu kullanımı %50 ve üstünde geziyor ve performansını oldukça etkiliyor. görev yöneticisinden çalışan programlara baktım ama pek bi şey anlayamadım sebebi sizce ne olablir?

• Büyük ihtimalle virüstür.Güncel bir virüs programı ile bilgisayarınızı güvenli modda taratınız(AVG,Kaspersky önerebilirim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JeWeLoNe -- 29 Ocak 2010; 23:21:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeki41

Büyük ihtimalle virüstür.Güncel bir virüs programı ile bilgisayarınızı güvenli modda taratınız(AVG,Kaspersky önerebilirim)

dostum norton var hergün taratıyorum nerdeyse ama gereksiz programların çalışması yüzünden olablir mi?
  • görev yöneticisinden %50 işlemci kullanan programın adına ve özelliğine bak.sistem programıysa antivirüsle hallet değilse elle sil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rakacar

görev yöneticisinden %50 işlemci kullanan programın adına ve özelliğine bak.sistem programıysa antivirüsle hallet değilse elle sil.

bi şeyler anlyabilsem şu mu, bu mu diye sorarım ama ilk defa bu sorunu yaşıyorum :S:S resim ekleybilsem göstercem ama onu da yapamıyorum :S msn versen de ordan iletişime geçsek olur mu dostum?
  • aynen bendede öyle hep %65 civarı geziyor hemde hiçbirşey yapmıyorum nasıl hızlandırabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kajm-eray

quote:

Orijinalden alıntı: rakacar

görev yöneticisinden %50 işlemci kullanan programın adına ve özelliğine bak.sistem programıysa antivirüsle hallet değilse elle sil.

bi şeyler anlyabilsem şu mu, bu mu diye sorarım ama ilk defa bu sorunu yaşıyorum :S:S resim ekleybilsem göstercem ama onu da yapamıyorum :S msn versen de ordan iletişime geçsek olur mu dostum?

tamam kardeş yardımcı olurum özelden mesaj at msn ni
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.