Şimdi Ara

Lanet olsun plat ligine (3. ss) Hak ettiğin yerdecisinler bekleniyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hakettigin ligdesin

orayı bile
    haketmiyosun hatta , iyi spamlamışsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flareon -- 29 Temmuz 2014; 11:52:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1300 maç
  • quote:

Orijinalden alıntı: mandira10

hakettigin ligdesin

orayı bile

çok ezmişsin. biraz konuyu açandan spam öğren bende seni spamcı sanardım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mydeathforliving

quote:

Orijinalden alıntı: mandira10

hakettigin ligdesin

orayı bile

çok ezmişsin. biraz konuyu açandan spam öğren bende seni spamcı sanardım.

ideal rakamlar onlar

• Beyler sunu belirteyim ki anlasabildiğiniz iyi bir duo nuz yoksa ve ust duzey bir oyuncu değilseniz 50 60 macla plat diamond olmak o kadar da kolay değil.Silver da gold da plat ta daha doğru durust last hit yapmayi bilmeyen kisiler var.Koridorunda ezilip jungle a ana baci girip afk kalan kisiler var.Kite in ne olduğunu bilmeyen adc ler var.Gelip te burada hakettiğiniz lig muhabetti yapmayin.Diamond da 100 cs ortalamali adc ler var.Bu adamlar mi hakediyor liglerini?Hakettiğin ligdesin muhabbeti yapan arkadaslar icin umarim bir gun plat 5-4 dia 5-4 u gormeniz mumkun olur.Gorursunuz o zaman herkesin hakkettiği lig de olduğunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alborjon -- 29 Temmuz 2014; 12:22:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alborjon

Beyler sunu belirteyim ki anlasabildiğiniz iyi bir duo nuz yoksa ve ust duzey bir oyuncu değilseniz 50 60 macla plat diamond olmak o kadar da kolay değil.Silver da gold da plat ta daha doğru durust last hit yapmayi bilmeyen kisiler var.Koridorunda ezilip jungle a ana baci girip afk kalan kisiler var.Kite in ne olduğunu bilmeyen adc ler var.Gelip te burada hakettiğiniz lig muhabetti yapmayin.Diamond da 100 cs ortalamali adc ler var.Bu adamlar mi hakediyor liglerini?Hakettiğin ligdesin muhabbeti yapan arkadaslar icin umarim bir gun plat 5-4 dia 5-4 u gormeniz mumkun olur.Gorursunuz o zaman herkesin hakkettiği lig de olduğunu

Bundan bahsediyorum, boş boş yorum yazan insanlara cevap yazmakla bile uğraşmıyorum yazdıkları hak ettiğin yerdesin şu adamları nasıl taşımam gerektiği nerde hatalarım olduğunu söylemiolar bile egolarını tatmin ediyolar

• bu win lose ile sezon3 ü bırak sezon 2de silver yada goldun üzerinde olamazdın.
    O yüzden nimetlerinden yararlanırken birazda olsa sesin çıkmıyorsa kötü taraflarınıda görmeyeceksiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: papy0n

bu win lose ile sezon3 ü bırak sezon 2de silver yada goldun üzerinde olamazdın.
    O yüzden nimetlerinden yararlanırken birazda olsa sesin çıkmıyorsa kötü taraflarınıda görmeyeceksiniz.

ben sezonun tüm oyunlarını platta oynadım , plata gelmeden önceki win ratem emin ol çok iyiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: -zed-

quote:

Orijinalden alıntı: alborjon

Beyler sunu belirteyim ki anlasabildiğiniz iyi bir duo nuz yoksa ve ust duzey bir oyuncu değilseniz 50 60 macla plat diamond olmak o kadar da kolay değil.Silver da gold da plat ta daha doğru durust last hit yapmayi bilmeyen kisiler var.Koridorunda ezilip jungle a ana baci girip afk kalan kisiler var.Kite in ne olduğunu bilmeyen adc ler var.Gelip te burada hakettiğiniz lig muhabetti yapmayin.Diamond da 100 cs ortalamali adc ler var.Bu adamlar mi hakediyor liglerini?Hakettiğin ligdesin muhabbeti yapan arkadaslar icin umarim bir gun plat 5-4 dia 5-4 u gormeniz mumkun olur.Gorursunuz o zaman herkesin hakkettiği lig de olduğunu

Bundan bahsediyorum, boş boş yorum yazan insanlara cevap yazmakla bile uğraşmıyorum yazdıkları hak ettiğin yerdesin şu adamları nasıl taşımam gerektiği nerde hatalarım olduğunu söylemiolar bile egolarını tatmin ediyolar

Bende plat 2 oyuncusuyum.Acikcasi duo m olmadan bazi oyunculari tasiyabileceğimi sanmiyorum.Gercekten oyunuma gelen bazi dia 4-5 ler o kadar kötü ki.Coğu kisi de flamer.Koridorda kendi hatasindan fb verip bu salaklarla oynanmaz diyip afk kalanlar.Daha dun 5v3 oynadik seri macimda.Dk 6 karsimdaki cait den 1 kill alabildim 20 cs one gectim.Ben boyle kucuk detaylarla koridorumu domine etmeye calisirken top da 2 defa olen kayle afk kalir.Syndra ya 4 kill veren ahri de kayle afk ben afk yazar.Ormandan cikmayan rakip jungle udyr vardir birde.Buna rağmen ezilen koridorlar.İnsanin cidden sinirlerine hakim olmakta zorlaniyor bunlar yuzunden.

• Eu west gec. O mmr elo ile silver bilemedin bronze bile baslarsin ama turkleri cekmekden 10 kat daha iyi

• Abi herkes hak ettiği yerdedir diyen bir gitsin ya. Maçlara bazen öyle adamlar geliyorki TF ile ulti giriyorum girmeden önce işaret veriyorum adam geri gidiyor sonra aaa sen ne ara geldin. Böyle adamlar var.

• 1300 maç atıp utanmadan böyle konu açmışsın. Keşke şu liglerin 1.kümelerinde gelen lp olayı sezon 3e dönsede maç spamcılardan kurtulsak. - Win lose ile platin olan adamlar var. Senin takımına gelen afk, feeder karşıya da geliyor emin ol. Şükretmelisin platinde olduğuna.

Maç spamcı + elobooster harici herkes hak ettiği ligde bana göre ve bu sezon lig sistemi kolaylaştı. Geçen sezonun platini bu sezonun diamondu gibi bir şey.

Normal oyun atarak kendini geliştirip ranked gir farkı görürsün. Her oyun kdan 3,00 oranından yüksek olsun o maçların %80ini alırsın zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tumble -- 29 Temmuz 2014; 13:02:14 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

ben sezonun tüm oyunlarını platta oynadım , plata gelmeden önceki win ratem emin ol çok iyiydi

peki ben ne demişim orda bunu mu sormuşum?
  • Mr.ED kullanıcısına yanıt
    Dünkü maçımda jungle oldum. Adamlar oyun başında bizim ormana girdiler. Ormanı temizlediler. Kimsenin umrunda değil...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

peki ben ne demişim orda bunu mu sormuşum?

win rateme laf ettin iyi değil tamam bende plata gelmeden önceki win ratemin iyi olduğunu maçları hiç zorluk çekmeden kazandığımı belirttim yenildğim oldu tabii ama plat seviyesinde taşımak daha zor . w/l oranım çok iyidi benim .

Ben diamond 1-2-3 seviyesinde bir oyuncu olduğumu söylemiyorum . Ama lig yükselmek için en azından kendi lanemi kazanıp tf de elimden geleni yapıp oyunu kazandırmaya çalışıyorum (ben bunu başardığıma inanıyorum) Ancak takımda laneyi kaybetmekten ziyade kaybettiği lanede sürekli trade girerek 0-5 skorla ayrılan 20 de ff veren tipleri taşımakla hükümlüyüm . Takım oyunu olan bir oyunda PLAT SEVİYESİNDEKİ bir oyuncunun bunu yapması mümkün değil . Free win almıyormusun alıyorsun tabii ama bu winden 2 tane alıyorsan 3-4 tane de bu şekilde lose alıyorsun platin 1 ligine kadar çıkıp bu tipler yüzünden oynamayı sevmiyorum. Karşına laneden 10-0 çıkan adc'yi mi durduracaksın ?

Sanıyorum ki sende bir anda diamond olmadın veya diamond olduğun sıralar öyle profesyonel değildin . Sen diamondda ne yaparsın rakibinden , takım arkadaşlarınının her birinin taktiğini alır kendini geliştirirsin bunca topladığın taktikten sonra plat seviyesinde ki oyunu daha rahat taşıyabilirsin , şimdi ben platın oynundan sonra silver ve goldaki oyunların çoğunu taşırım . Ama belirli bir ligden çıkmak neredeyse şans meselesi . Silver 1 olan bir oyuncu (çok iyi oynadığını söylemiyorum) kendisine göre iyi oynuyor ve gold 4 ligini hak ediyor . Ne olacak o oyuncu gold 4 ligine çıktığında , gold 1 ligindeki başka bir oyuncunun yaptığını taktiğini inceleyip kendisi de bunu öğrenecek 5 bilidği taktik varsa 6 olacak belirli bir zaman sonra o takıldığı silver ligine nasıl olurda burda kaldım diye gülecektir .

Şimdi demiyorum riot herkesi üst lige atsın tecrübe kazandırsın herkes diamond olsun . En azından oyunların %90'ında gerçekten gerekeni yapıp iyi oynayan oyuncuların lig atlamasını o boosterlarla engellemesin

• -zed- kullanıcısına yanıt
    Hiç kimse hakettiği ligde değildir,ben ne plat oyuncuları gördüm bronzdan daha kötü oynuyorlardı,ne bronzlar silverler gördüm platlardan kat ve kat iyi oynayan..

Son 1 seneki ranked günlüğünü tutsam yukarıdaki sözümü kanıtlamış olurdum.
    Düzelir diye 8 ay ara verdim oyuna,geçen hafta başladım aynı tas aynı hamam,+ olarak west serverini bile bozmuş bu kafaya sahip oyuncular.Silverde takılıp kaldım,seri maçlarına anlaşmışlar gibi doluşuyorlar.

Şu saatten sonra elo kasmaya oynamıyorum,girip görevimi yerine getiriyorum,win-loss olması pek umrumda olmuyor,ben adam gibi supportluğumu yapayım da gerisi tın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maelsterg

Dostum bu oyunda her ligde tecrübesiz, eloboost yaptırmış veya trolleyen kişiler var. EU West sunucusunda oynuyorum ve Tr'de oynayıp merak edenler vardır diye söylüyorum burada da aynıları var.

Diamond seviyesinde oynayan bir kişi aylarca gold veya platta sürünebilir -Bu hesabın mmr'ına veya o anki şansına da bağlı.- Fakat o seviyeye çıkacak kadar iyiyse zamanı geldiğinde yükselir. Evet yükselmesi zor, çok fazla feeder ve eloboost geliyor doğrudur. Genel olarak LoL Community'de böyle insanlardan bolca var. Toxic oyuncu kitlesi de çok fazla.

Ben Diamond'da oynuyorum ve sırf Challenger'a çıkamayacaklarını bildiği için Urgot jungle, taric adc yapan adamlar var burada. Eğer geçen el karşıda ezdiysen sana gelince direk afk kalma olasılıkları bile var. Fakat dediğim gibi önemli olan ne kadar çok oyun attığın. Atıyorum bir adama versen 80 oyunda dia olur öbürü 200 oyunda olur. Fakat ikiside çok iyi oyunculardır.

Bunun takımınla da alakası var, yüksek tier'dan bir oyuncu her oyunu taşıyamaz. Umarım söylediklerim biraz daha moral verici olmuştur. Her server ve ligde böyle adamlardan bolca var ve yapacak bir şey yok. Tribunal şu an EUW için kapalı ama report sayısına göre chat restrict veriliyor. Tr'de maalesef LeaveBuster hariç gram cezalandırma yok. Daha ağır cezaların gelmesi daha iyi olabilir gibi. Zamanında bir kaç dönem Dota 2 oynamıştım, ara ara bana Valve'dan mesaj geliyordu "Reportladığınız oyuncu hakkında gerekli cezalandırmalar yapıldı. Community'e katkıda bulunduğunuz için teşekkürler." gibisinden. Umarım LoL içinde daha düzgün bir cezalandırma sistemi gelir. Mesela geçen cooldown bugu çıktı hala düzeltmediler, geri verme tuşunu getirmiyorlar o yüzden.

Yazı uzun olmuş fakat birazda olsa moral vericidir diye düşünüyorum, araya boşluklar koydum bazı yerlere çok uzun diye.

Öncelikle moral verici ve rencide edip küçümsemeyi hedef almayan bir yazı yazdığın için çok teşekkür ederim . Bronzların bile beni küçümseyip egolarını tatmin etmelerine rağmen senin gibi bir oyuncudan bunları görmek /duymak güzel

• Artık plat-diamond öldü valla.geçen sezon bronz-silver olup bu sezon platin-diamond oluyorlar ama düşünce ve oynayış şekilleri sanarsın silver geçen sezon daha kaliteli oyunlar dönüyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: F7 Phoenix

1300 maç atıp utanmadan böyle konu açmışsın. Keşke şu liglerin 1.kümelerinde gelen lp olayı sezon 3e dönsede maç spamcılardan kurtulsak. - Win lose ile platin olan adamlar var. Senin takımına gelen afk, feeder karşıya da geliyor emin ol. Şükretmelisin platinde olduğuna.

Maç spamcı + elobooster harici herkes hak ettiği ligde bana göre ve bu sezon lig sistemi kolaylaştı. Geçen sezonun platini bu sezonun diamondu gibi bir şey.

Normal oyun atarak kendini geliştirip ranked gir farkı görürsün. Her oyun kdan 3,00 oranından yüksek olsun o maçların %80ini alırsın zaten.

bu konudaki cevabımı papyona verdim sende oku istersen . Seni anlamış bile değilim goldsun ve bana spamcılardan kurtulsak diye gönderme yapıyorsun , dediklerimi dikkatlice okusaydın anlardın ancak sana bir daha özetliyeyim

benim oynadığım 10 maçtan sadece 1'i zevkli mücadeleli geçiyor gerçekten hak eden kazanıyor . Kalan 9 maçta 4 ünde free alıyorsam 5 kötü adamlar yüzünden yeniliyorum bazen 7 free win alıyorum bazen 10 maçın 9'unda free olarak yeniliyorum

edit : ama hak ettiğinin kazandığı maç sayısını parmaklarımla sayarım emin ol.

edit2: dediğim gibi turnuvalara katılıp bizden kat kat üst ligteki oyuncuları yenen bir takım olarak hiç bir arkadaşım benle pre girmek istemiyor ve girmiyor , kazanma şansımız düşük oluyor çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -zed- -- 29 Temmuz 2014; 13:44:42 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.