Şimdi Ara

LANET OLASI WEB SEARCH TOOL BARI NASIL SİLEBİLİRİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR GEÇENLERDE BİLGİSAYARIMA NERDEN GELDİ BİLMİYORUM COOL WEB SEARCH ADINDA BİR PROGRAM YÜKLENMİŞ.
    İNTERNET EXPLORER I BAŞLATTIĞIMDA DİREK BU SAYFA VE BİR SÜRÜ UZANTISI AÇILIYOR.NE YAPIP NE ETTİYSEM BİR TÜRLÜ DÜZELTEMEDİM.
    DOSYALAR SYSTEM REGİSTRY E KAYIT OLMUŞ NE KADAR DA SİLSEM TEKRAR ÇIKIYOR VE BAŞLANGIÇ SAYFASINI HİÇ BİR TÜRLÜ DEĞİŞTİREMİYORSUNUZ VE BAŞKA BİR SİTEYE DE BAĞLANAMIYORSUNUZ.BU KONU HAKKINDA YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM

• cw shredder ile halledebilirsin

bulamazsan ben sana gönderiririm
  • abicim bunu gönderirsen çok memnun olurum
  • KARGOYA VERDİM

GELİYOR

MAIL ADRESİNİ VER DE GÖNDEREYİM...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deep Impact -- 18 Ocak 2005, 10:40:48 >
  • gönderdim....

eğer onunla halledemezsen

google a gir

adaware download yaz

download yapıp onla dene
  • Microsoft AntiSpyware ile silebilirsin
    www.program.arsivi.com.tr de var
  • MOUHAHAHHAAHHAAHHAHAHAHHAAHAH

DOSTUM PROGRAM EKLE VE KALDIRDAN TOOLBAR KELIMESI GECEN BOYUTU KUCUK OLAN TUM YUKLEMELERI SIL AMA SILMEDEN ONCE WEB SAYFASINDA EN USTTE ILERI,GERI.DUR IKONLARININ OLDUGU GOSTERGE PANALININ UZERINDE TERS TIKLA VE TOOLBAR YAZISININ BASINDAKI TIKI KALDIR SONRA EKLEVE KALDIRDAN SIL DILDIKTEN SONRA PROGRAM FILESTEKI ARTIK DOSYALARI SIL EN SON OLARAK

BASLATTAN CALISTIRA GEL "msconfig" YAZ CIKAN PANELDEN EN SONDAKI BASLANGIC MENUSUNE GIR ORDA TOOLBAR IN ISMI VARMI ONA BAK VARSA BASINDAKI TIKI KALDIR PC YI YENIDEN BASLAT SORUNUN DUZELICEKTIR....

KOLAY GELSINNN

2 TANE TOPIC ACMISSIN ISRAFFFFFF...... NIMETLE ŞAKA OLMAZZZ MOUHAHAHHAAHHA

• yaptık bir hata
  • Güvenli kipte bilgisayarını aç o dosyanın varsa exe dosyasını sil,calıştır da regedit yaz oradan arat sil (yalnız regeditle oynarken çok dikkatli ol önceden bir yedeğini al) birde calıştıra msconfig yaz başlangıç da ara (işletim sistemin i yazmamışsın..¿?) varsa ilgili dosyanın adınının önündeki işareti kaldır..
  • bu iş için microsft antispyware öneririm... öyle başlangıçtan falan silmek tool bar yazanları kaldırmakla olmaz bu iş... regedit'i kurcalaman lazım oraya da gidip neyi sileceğini bilmek çok zor bu yüzden bu işi sen yapma bırak programlar yapsın...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Chiris

MOUHAHAHHAAHHAAHHAHAHAHHAAHAH

DOSTUM PROGRAM EKLE VE KALDIRDAN TOOLBAR KELIMESI GECEN BOYUTU KUCUK OLAN TUM YUKLEMELERI SIL AMA SILMEDEN ONCE WEB SAYFASINDA EN USTTE ILERI,GERI.DUR IKONLARININ OLDUGU GOSTERGE PANALININ UZERINDE TERS TIKLA VE TOOLBAR YAZISININ BASINDAKI TIKI KALDIR SONRA EKLEVE KALDIRDAN SIL DILDIKTEN SONRA PROGRAM FILESTEKI ARTIK DOSYALARI SIL EN SON OLARAK

BASLATTAN CALISTIRA GEL "msconfig" YAZ CIKAN PANELDEN EN SONDAKI BASLANGIC MENUSUNE GIR ORDA TOOLBAR IN ISMI VARMI ONA BAK VARSA BASINDAKI TIKI KALDIR PC YI YENIDEN BASLAT SORUNUN DUZELICEKTIR....

KOLAY GELSINNN

2 TANE TOPIC ACMISSIN ISRAFFFFFF...... NIMETLE ŞAKA OLMAZZZ MOUHAHAHHAAHHA

doğru ve o olmazsa hala spyremower'i kurr.o halleder

• ondan kurtulduktan sonra da explorer'ı boşverip firefox kullanırsan, bi daha pek problem yaşamazsın toolbarlarla, hem de daha hızlı surf imkanına kavuşmuş olursun..
  • quote:

Orjinalden alıntı: teaser

ondan kurtulduktan sonra da explorer'ı boşverip firefox kullanırsan, bi daha pek problem yaşamazsın toolbarlarla, hem de daha hızlı surf imkanına kavuşmuş olursun..

son nokta koyulmuş..
  • ben bunları ellerim ile hallediyorum :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.