Şimdi Ara

Land Rover Freelander 1.8İ (Nasıl bilirsiniz)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
67.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Başlıktada belirttiğim gibi bu aracı daha önce kullanan varmı araç hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorum.

olumlu veya olumsuz yönlerini

ayrıca şu araca da bir göz atmanızı istiyorum

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-2003-model-59738726/detay/

Tramerden baktım geçmişine kazası belası yok

bir de duruşuna bakmanızı istiyorum fiyat olarak ne diyebilrisiniz?

• en önemli avantajı vergi diliminden. emsallerine göre 1.8 motor olması nedeniyle avantajlı. ayrıca 30.000 tl ye 4x4 bir araç almış oluyorsunuz. bunlar bence almak için yeterli sebep. dış görünüş de yılına göre çok çok iyi ancak iç için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. iç dizaynı beğenmedim.
  • evet bende iç dizayn beğenmedim ama sonuçta cip olması ayrı birşey :)
  • Ne kadar 1.8 tüplü olsada, lpg'yi de su gibi içeceği kesin. Araba içi dışı temiz görünüyor. Km ve fiyatıda gayet iyi.
  • bir ara aynı aracı bizde almayı düşünüyorduk çok araştırdım ve 1.8 motorlusunu tavsiye etmiyorlardı bizde vazgeçtik. ayrıca iç mekan kamyonet içi gibi :s
  • 3 yıldızlı güvenliği.
  • freelander için tek bildiğim çok yakması
  • conta yakar durur 1.8ler diye biliriz prçası heryerde bulamazsın bulursanda yüksek mebla olur 2.0 dizeller güzeldir onlara bakmana tavsiye ederim bütçe sıkıntın olursa vitaraya yönel
  • Çok yakar konforu öyle ahım şahım değildir aldınız mı acaba ?
  • Bir arkadaşım Ankara da 2003 nü aldı.Aldığı günün ertesi günü yolda kaldı.Motor rektifiye istiyormuş.1.6 ya tüp takarsanız conta yakıyormuş.Hatta usta araba yanıyor dedi.
  • BENİM 99 MODEL 1.8 FREELANDERİM VAR. ARABAM 275.000 KM DE. ARABAMIN MOTORUNU 5.000 KM ÖNCE YENİLEDİM. YETKİLİ SERVİSTEKİ USTA AYNEN ŞÖYLE DEDİ. BU ARABA HASSAS DIR. ONA İYİ BAKARSAN ODA SANA İYİ DAVRANIR. BAKIMINI ZAMANINDA YAPTIRIRSAN GEREKLİ İHTİYACINI KARŞILARSAN DEĞİL YENİ MOTOR. YENİ BİR PARÇA İHTİYAC BİLE DUYMAZ. BU ARABALAR İLK ÇIKTIKLARINDA BENZİNDE İKEN (ŞU ANKİ FİYATLARA GÖRE) 35-40 KURUŞ ARASI YAKARDI AMA ÖNÜNE GELEN USTAYIM DİYE DAVRANIP DÜKKAN AÇTIĞINDAN ARABASINI BİR KERE GÖTÜREN BİR DAHA GÖTÜREMİYOR. ÇÜNKÜ ORTADA MOTOR KALMIYOR. ARABANIN BÜTÜN DÜZENİNİ BOZUYOR. DEDİ. BEN ŞAHSEN ARABAMDAN MEMNUNUM HİÇ BİR SIKINTISI YOK YOKUŞTA MERCEDES E200 ELEGANCE Yİ GEÇİYOR. BU TESTİ HEMDE AKRABAMIZIN ARABASI İLE YAPTIK. İLK DENEMEDEN SONRA YER DEĞİŞTİRDİK BEN MERCEDESİ KULLANDIM AMA YİNEDE NAFİLE GEÇEMEDİ...
     Land Rover Freelander 1.8İ (Nasıl bilirsiniz)

• 2 yıllık hort olmuş
  • HORT NE YAW
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.