Şimdi Ara

LAL LİGA VE EUROLEAGUE ARTIK D-SMARt'TA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
1
Favori
5.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allah sizi top etsinde inşaata kaçasınız.

Elimizde bir tek bundesliga kaldı anasını satayım.
  • maçda mı izlemayağğ
  • başbakan zamanında bitiremedi şu herifi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan gelecek sene ne güzel gene Euroleague izleyecektik
  • Yazıklar olsun. Sen olimpiyat ruhundan bahset sonra insanların müsabakaları izlemesini zorlaştır. Allah hepinizi bildiği gibi yapsın!!!
  • D-Smart'a para vereceğime İngiltere ligine yoğunlaşırım artık. Yapcak bişe yok, kalan sağlar bizimdir diyerek Lig Tv'ye devam...
  • küfür etmekte istemiyorum ama hakediyorlar
  • hala daha lig harici gidip başka platformlara para ödeyip decoder alan insanlar oldukça müstahak bize.

benim maddi durumum Allaha şükür iyi ama ligi bile alsa gidip bu Allahın belası dsmarta para kazandırmayacam.

bu sene gittim takımımım çarşamba günleri olan maçlarını dışarda keyif yaparak izledim belkide dsmarta vereceğim paradan çok daha fazlasını harcadım ama gidipte dsmarta aydın doğan paragözüne katkım olmadı ve olmayacakta.
  • Yuh arkadas ya bi basketbol zevkimiz vardi icine ettiler.Mecbur alacagim artik kacari kalmadi.Bari Epl yi de alsalar ligtv den tam olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tez zamanda batar umarım d-smart platformu.

ntv grubu da sözde ntvsporu kurdu spor kanalı olarak kanal kuruldu kurulalı birer birer bütün yayınları kaybetti, fenerbahçe yaltakçılığı yapacağı kadar şu işlerle uğraşsalardı kaybetmezlerdi eminim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bütün platformları ayrı ayrı kurumlar alsın ve hepside şifreli olsun kimse futbol izlemesin bitsin futbol bu ülkede sizde rahat edin bizde

o değilde bu ntvspor voleybol hentbol maçlarından başka hiçbir müsabaka vermemeyi mi düşünüyor. biraz paraya kıyın be
  • Almayın 1 sene sonra el değiştirsin,hem svöüp hem alırsanız nasıl el değiştirecek tekrar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: joé black

tez zamanda batar umarım d-smart platformu.

ntv grubu da sözde ntvsporu kurdu spor kanalı olarak kanal kuruldu kurulalı birer birer bütün yayınları kaybetti, fenerbahçe yaltakçılığı yapacağı kadar şu işlerle uğraşsalardı kaybetmezlerdi eminim.

adamlar baktılar goygoyla iş çok daha ucuza gidiyor öyle devam ediyorlar maç yayını falan kalmadı artık.
  • lig tvninde dsmartında olması saçma,kapital sistem ve endüstriyel futbol
  • İlk çıktığında ''Diğerleri gibi söğüşlemek için değil, hizmet için varız. Bir kere alın sonra ömür boyu para ödemeyin.'' sloganı ile ortaya çıkmışlardı. Şahan da reklam yüzü olmuştu.

Şimdi ise neredeyse izlemek istediğin her kanal için ekstra para ödüyorsun. Galatasaray Şampiyonlar Liginde çeyrek final oynadı, izleyemedik doğru düzgün. Fenerbahçe finale gidiyor yine izleyemiyoruz.

Şimdi de basketbola sarmışlar.
  • İlk çıkardıkları receiverlar bozulmaya başladı. Yeni receiver alınca yeni şartlar ile d-smarta abone olmak zorundasın. Önce f1 zevkimizi elimizden aldılar şimdi de la liga. İnat ettim almayacağım.
  • D smart alacaginiza kendi uydu alicinizi ve canaginizi alin, uydudan izleyin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ülke iyiye gidiyi
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.