Şimdi Ara

Lag +Ms

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sizdede sorun var mı bu sabah böyle bişey yoktu ama son1 saattir ping 500lerde geziyor bi oyun oynucaz diye sinir hastası mı olucaz arkadaş?
    zaten kol gibi fiyatı da var

• Aynen hangi şehirdesin bilmiyorum ben Ankara'dayım ama bende de bugün sürekli ping yüksek, oyuna giriyorum ping 400-500 civarı. Eskiden 80-90 civarıydı ama 120 olduğunda bile gecikme hissedilmiyodu şimdi 110-120ms bile olsa lag oluyo sebebini anlamış değilim sabahtan beri böyle.
  • İzmirdeyim oyun 750 ping diyor eskiden 125 felandı lag desen diz boyu
  • yurt dışı çıkışları sorunundandır şuan yok ama böle bişey
  • Bende ping şuan ortalama 120-130 civarında bazen atlamalar oluyo oyunda lag oluyo onun dışında dünkü gibi değil bu arada bizim klandan bazı oyuncularda da olmuş farklı bölgelerdeki kullanıcılarda olduğuna göre bölgesel bi sorun değil bazı abonelerde oluyo sanırım bu sorun da ne zaman düzelecek ve neden ben onu anlamış değilim. 2 hafta öncesinden birkaç gün öncesine kadar internetimde kesilmeler oluyodu anlık kopuyodu modem ışıkları sönüyodu yani daha sonra internet normale döndü hatta daha öncesinde 80-90 ping varken 60-70 civarına inmişti bende sevinmiştim şimdi son 2 gündür berbat bi halde.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.