Şimdi Ara

Lacetti mi Octavia mı Avensis mi!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba,bu iki araçta kararsız kaldım,maddi durumum lacettiye daha yakın...Ama zorlarsam diğeri de olur,lütfen fikir sununuz bana...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-temiz-hatasiz-kazasiz-boyasiz-oktavia-254159215/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-2004-chevrolet-lacetti-1.6-sx-lpg-243677898/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-acil-satilik-avensis-253561484/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AkşamGüneşi -- 9 Ocak 2016; 6:24:40 >

• Octavia daha konforludur ancak motoru gucsuz ve cok yakar. Lacettinın de motoru canavar ve kaliteli araç. Yanı karsılastırdıgımızda eşit ozellikteler diyebiliriz aslında. 5-6 bin tl daha fazla vermenıze gerek yok derim Lacetti alın
  • Lacetti alırdım ama satan arkadaş biraz sıkıntılı gibi açıklamaya göre iyi araştırmak lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yav aciklamaya bak.

Bu zamana kadar hep din görevlileri kullanmıştır.

Bu ne ya? 5 vakit namaz mi kidiriyor arabaya? Normal vatandas 7/24 arabada fuhus mu yapiyor diye dusunmemiz lazim?

• quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

Yav aciklamaya bak.

Bu zamana kadar hep din görevlileri kullanmıştır.

Bu ne ya? 5 vakit namaz mi kidiriyor arabaya? Normal vatandas 7/24 arabada fuhus mu yapiyor diye dusunmemiz lazim?

:)) yoo sahibi müftü ,:)) yoo sahibi müftü ,
  • AkşamGüneşi kullanıcısına yanıt
    Olabilir de ne dusunmemiz lazim? Oo din gorevlisindenmis. Hemen alalim ni diyek

• 2002 daewoo lanos kullaniyorum. araba 13 yasinda ve halen daha sorunsuz suruyorum. tamiri de oldukca kolay.
  • Her iki aracın da durumunu göz önünde bulundurursak, Octavia. Bunun haricinde yürür aksamı ve sürüş dinamikleri daha iyidir.

• görüşlerinizi ilgiyle takip ediyorum
  • octavia derim.
  • kafam karışmaya yine başladı...!!!

bu da var şimdi ne olur ..
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-acil-satilik-avensis-253561484/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AkşamGüneşi -- 9 Ocak 2016; 5:36:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: udmexpert

Octavia daha konforludur ancak motoru gucsuz ve cok yakar. Lacettinın de motoru canavar ve kaliteli araç. Yanı karsılastırdıgımızda eşit ozellikteler diyebiliriz aslında. 5-6 bin tl daha fazla vermenıze gerek yok derim Lacetti alın

Octavia lpg de uzun yolda 200 krsun altina duser ve sehir icinde tas catlasin 25 krs civarlarinda yakar. Yakiti kesinlikle idealdir , performansina gelirsek hanaltal diyemeyiz ama cok atikte degildir.
    Bu arada fiyati yuksek, 21-22 binden yukari verme. Ben 2004 borayi 24 e verdim adam 2001 e 24 yazmis. Sanal alemin fiyat siskinligine kanma kardesim ...

Konu sahibi arkadasin butcesi 20bin civari kadar sanirim. Laguna 1de bakabilirsiniz. 17-18 bine 2.0 motor 140 bg.lpg ile hemyakit ekonomisi hemde performans sunan bir aractir. Donanimi ce rahatligida cabasi.

• quote:

Orijinalden alıntı: orhan1461

quote:

Octavia daha konforludur ancak motoru gucsuz ve cok yakar. Lacettinın de motoru canavar ve kaliteli araç. Yanı karsılastırdıgımızda eşit ozellikteler diyebiliriz aslında. 5-6 bin tl daha fazla vermenıze gerek yok derim Lacetti alın

Octavia lpg de uzun yolda 200 krsun altina duser ve sehir icinde tas catlasin 25 krs civarlarinda yakar. Yakiti kesinlikle idealdir , performansina gelirsek hanaltal diyemeyiz ama cok atikte degildir.
    Bu arada fiyati yuksek, 21-22 binden yukari verme. Ben 2004 borayi 24 e verdim adam 2001 e 24 yazmis. Sanal alemin fiyat siskinligine kanma kardesim ...

Konu sahibi arkadasin butcesi 20bin civari kadar sanirim. Laguna 1de bakabilirsiniz. 17-18 bine 2.0 motor 140 bg.lpg ile hemyakit ekonomisi hemde performans sunan bir aractir. Donanimi ce rahatligida cabasi.

km leri yüksek ama laguna da alınır yani,bakayım bari..

• Kardeş 210-220 bin kmlere kadar alabilirsin. İyi bir motorcu ustasına göster motor güzelse bakımlarını düzgün takip edersen 400bini çok rahat deviren bir motoru var. 1999 a kadar volvo motorlu 99 dan sonrası reno motor ikiside olur. Rxt donanım denk getirirsen satarken çok sorun yaşamazsın.
  • Avensis d segmenti bir araba, diger 2 siyle mukayese edilemez.

• bu nasıl...http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-orjinal-sorunsuz-252226533/detay
  • özel mesajı kapatmışsınız buradan vereyim cevabı.

arabalar basit olarak ayırırsak 6 segmente ayrılır.

a
    b
    c
    d
    e
    f

segment f'e yaklaştıkça kalite artar. mesela d segmentindeki tüm arabalarda bağımsız süspansiyon kullanılırken, c segmentinin %20-30'u arası değişmektedir bağımsız süspansiyon kullananlar.

d segmenti genelde büyük aile araçlarıdır. en büyük örnekleri:

passat, superb, mondeo, avensis, bmw 3, mercedes c, audi a4, volvo s60 gibi.

c segmenti ise d segmentinin kalite olarak da büyüklük olarak da bir tık altıdır.

octavia, focus, golf, jetta, mazda 3, audi a3, mercedes a, bmw 1 serisi, volvo v40, volvo s40, honda civic, toyota corolla, opel astra, chevrolet cruze gibi arabalar da c segmentine girer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhan1461

quote:

Lacetti daha gucludur 115 hp cıvarı. Astra motoru oldugundan parcası da ucuzdur. Sehir ici 20-21 krs şehirlerarası 17-18 krs yakıyor komsumda var. Yalnız lagunayı tavsıye etmem cunku fransız aracları yas ilerledikce cok masraf cıkartırlar. ben mazda 6 atvsıye ederım 3-5 fazla verın kafanız rahat guvenlı ve sorunsuz bir araça bının. Zaten ilerde torunuza falan da hedıye edersınız yaslanınca

• Ben senin yerinde olsam Ordu ve Giresun 'a bakarım. Temiz arabalar bulabilirsin. Sadece olduğum ile bakmam. Astra iyi bir seçenek olacaktır. Not : Trabzon 'da yaşıyorum ve piyasanın saçmaladığını düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kavurma verin lan ! -- 9 Ocak 2016; 12:56:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kavurma verin lan !

Ben senin yerinde olsam Ordu ve Giresun 'a bakarım. Temiz arabalar bulabilirsin. Sadece olduğum ile bakmam. Not : Trabzon 'da yaşıyorum ve piyasanın saçmaladığını düşünüyorum.

hocam sızın oralar cok yagmurlu ve nemlı oluyor. Arabayı denıze atmıs gerı cıkarmıs gıbı oluyorsunz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.