Şimdi Ara

LA Noire [Rehber] Araçlar, achievements(trophy) ve karakter listeleri... (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
607
Cevap
5
Favori
51.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyun alinir mi? Yardim

• Cöp alınmaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mezzi

Bu oyun alinir mi? Yardim

Oyun iyide ingilzcen iyi degilse bulasma

• quote:

Orijinalden alıntı: Efrâsiyab

Arkadaşlar bana yardım edin. Oyunu orijinal aldım steam üzerinden yükledim ama açarken çalşmayı durdurdu hatası alıyorum. Orijinal oyun neden hata veriri anlamıyorum, sorunun ne olduğunu bilen var mı ?

Neden pc yi biraktik saniyorsunyabanci forumlara bak yinede garantisi olmuyo pc bu bigun acar oteki gun acmaz

• Ingilizcem fena degildir. Psn de su an indirimde 20 tl civari. O yuzden alip almamak arasinda kaldim...

• quote:

Orijinalden alıntı: Scritous

Kış indirimlerinde mi ne almıştım dün yükledim. Bugün oynamaya başladım abi bi oyun bu kadar mı güzel olur ya. Hele optimizasyonu falan mükemmel. Kesinlikle oynanması gereken bi oyun.

Hocam oyunu 2 gün önce yükledim yavaştan oynuyorum da, optimizasyon çok kötü bence yanlışınız var. gtx970+i5 4690k ile full ayarlarda 41 fps'e kadar düştüğünü gördüm. 37-60 fps arasında sürekli oynuyor. Sürekli dalgalandığı için de bu göz açısından bana sıkıntı yaratıyor. (tabi bu arada 30 fps kilidini kaldırıp 60 fps'e sınırladım, bunu da cheat engine ile ayarladım)

Ve ekran kartı kullanımı da %40 civarlarında yani oyunun optimizasyonu kötü olduğu için donanımları tam randımanlı olarak kullanamıyor.

Oyunun işleyişine gelirsek, şu an Trafik Masasındayım yani daha başlardayım da şu doğru/yalan muhabbetlerinde çok zorlanıyorum ya mesela şu an "Konsolosluk Aracı" isimli davadayım (Türkçe yamalı oynuyorum), bir araç var bunu parçalamaya çalışırlarken birisi görüyor ihbar ediyor falan. Şüphelinin evinde karısının ifadesini alırken yalan söylüyor gibi geldi meğer doğruymuş bütün dava moka sardı şimdi tıkandım kaldım. Tekrar geri de alamıyoruz galiba.

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.