Şimdi Ara

la 860 v gerimi çekliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bugun lg servisinden biri lg la860v serisindeki kamera sorunlarından dolayı bazı ürünlerini geri çektiğini söyledi.pek inandırıcı gelmedi bana bilgisi olan arkadaşlardan yorum bekliyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: ustha

bugun lg servisinden biri lg la860v serisindeki kamera sorunlarından dolayı bazı ürünlerini geri çektiğini söyledi.pek inandırıcı gelmedi bana bilgisi olan arkadaşlardan yorum bekliyorum..

bende var kullanıyorum kim nere çekiyor.
  • 55la 860v siparisi veriyodum ki servis öyle bir uyarı yaptı sonra lg yi aradım öyle bşy olmadığını söylediler..ihtameln satışının durmasının sebebi fiyatının düşük olması güncel kurlara göre...bu arada tv den memnunmusun iskender görütüntü kalitesi smart falan nasıl..
  • ben 47la860v kullanıyorum tek kelime ile muhteşem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ustha

55la 860v siparisi veriyodum ki servis öyle bir uyarı yaptı sonra lg yi aradım öyle bşy olmadığını söylediler..ihtameln satışının durmasının sebebi fiyatının düşük olması güncel kurlara göre...bu arada tv den memnunmusun iskender görütüntü kalitesi smart falan nasıl..

smart kalitesi çok iyi harika olmuş.
    görüntüde gayet güzel.
    mağazaya gidip 660s 690s 740s ve 860v ye bakmanı tavsiye ederim. 860v resmen beni seç diyor :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.