Şimdi Ara

kymco xciting 400İ ABS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
4.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ne olduğunu bi türlü anlamadım önce kymco yu uğur motorlu taşıtlar aldımı almadımı bizimkile uyurken adamlar xciting 400i abs yi çıkartmış Teknik Özellikler

Motor Tipi

Tek Silindir, 4 zamanlı OHC - Sıvı Soğutmalı

Deplasman CC 399

Güç 26.5Kw / 7500rpm

Transmisyon Sürekli Değişken Şanzıman (CVT

Maksimum Hız 95Mph

Çerçeve Çift 'altında kemik'

Lastik Boyut Ön 120 / 70-15

Lastik Boyutu Arka 150 / 70-14

Ön Fren Twin Disc

Arka Fren Tek Disk

Uzunluk 1975mm

Genişlik 820mm

Koltuk Yüksekliği 795mm

Net Ağırlığı 200kg

Benim anlamadığım bu gavurlar peynir ekmek üretir gibi motor çeşidi üretiyorlar da biz neden uyuyoruz cep telefonu gibi oldu piyasa bir motora bakarken hoop yenisi çıkı vermiş mondial 24 000 liralık motor satıyor şaştım kaldım ben ki ne istediğimi biliyorum yaklaşık 10 marka ve 30-40 motor arasında gidip geliyorum (bunların içinde çinliler yok birde yani okadar) bu sorun yada konu hakkında çözümü yada fikri olan paylaşsın bir BEYİN FIRTINASI yapalım

kymco xciting 400İ ABS

• Merhaba daha geçen gün uğur da çalışan arkadaşımla görüştüm. Dedim ne olacak bu motor durumu ? Abi mart sonu gibi bir aksilik olmazsa başlayacak bilgisi verildi bize dedi. Şu an için daha servis konusu olsun cihazın bakım onarım eğitimleri olsun çalışmalar var diyor. Kısaca nisandan önce zor gibi. Şu an için ciddi biçimde yedek parça sıkıntısı var zaten ben şahsen önermem en azından satışına başlanıp şöyle piyasada söz sahibi oluncaya kadar beklemek gerekir diye düşünüyorum.
  • Yav bu geliyor fakat Downtown 350 gelmiyor. Anlamak zor gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Free WiLL

Merhaba daha geçen gün uğur da çalışan arkadaşımla görüştüm. Dedim ne olacak bu motor durumu ? Abi mart sonu gibi bir aksilik olmazsa başlayacak bilgisi verildi bize dedi. Şu an için daha servis konusu olsun cihazın bakım onarım eğitimleri olsun çalışmalar var diyor. Kısaca nisandan önce zor gibi. Şu an için ciddi biçimde yedek parça sıkıntısı var zaten ben şahsen önermem en azından satışına başlanıp şöyle piyasada söz sahibi oluncaya kadar beklemek gerekir diye düşünüyorum.

Beni sevdiğini sandığım ama hiç sevmediğini sonradan anladım iş işten geçmişti 😃 mondial 150 zat hediye etti yaklaşık 2 yıldır biniyorum mondialın sitesinde bir buçuk lira yazan parçaya burda servis yirmi lira istiyor yirmi lira yazan parçaya seksen lira istiyor konu hakkında mail attım 2 saat geçmeden beni aradılar yedek parçayı ben alamıyormuşum illa yetkili servise göndermeleri gerekiyormuş yani servis bizi illa öpecek şimdi bu kymco nun yedek parçalarında da aynı politikayı izlerlerse yedek parça sipariş etmek yerine aynı model kymco nun yanına yanaşıp diğer motorun parçalarını çalmak olacak galiba 3-4 yıl hapis yatmak daha ucuz olur sanki 😃😃 şaka bir yana kymco daki yedek parçaları 3. Şahıs olan bizlere satışı ne olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kaptan_winnitu kullanıcısına yanıt
    hocam siz o yüzden en güzeli 2. el temiz xmax e bakın. pcx diyecektim ama anladığım kadarıyla uzun yolculuk ve artçı içinde düşündüğünüzden bu modele bakıyorsunuz Dediğim gibi bence 2. el temiz japon bakmakta fayda var
  • Free WiLL kullanıcısına yanıt
  • 2015 Agility maxi 300 abs açık ara gördüğüm en güzel scooter.İnşallah getirirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gralcan

2015 Agility maxi 300 abs açık ara gördüğüm en güzel scooter.İnşallah getirirler.

Bak bundan haberim bile yok işte

• quote:

Orijinalden alıntı: kaptan_winnitu

quote:

2015 Agility maxi 300 abs açık ara gördüğüm en güzel scooter.İnşallah getirirler.

Kymco Global'de var hocam.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kaptan_winnitu

quote:

Kymco Global'de var hocam.

Kafamı karıştıracak 41. Model daha 😃

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.