Şimdi Ara

««« Kyk Yurtları hakkında merak edilenler »»» (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.675
Cevap
48
Favori
328.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1)öncelikle yüksek ücretli yurt seçtim o gelmedi diyelim, bana devlet yurdundan da yedek veya asil liste için numara geliyor mu?
    2)2. öğrenim kazandım, burs başvurusu yapabiliyor muyum? yoksa sadece kredi mi? yani 2. öğrenimler burs alabiliyor mu?
  • mesajım dursun
  • geçen sene bir aptallık yapıp bursa falan başvurmadım gel gör ki bu sene çok muhtacım siz siz olun ilk yılda halledin bu işi lanet olsun aklıma tövbe tövbe
  • arkadaşlar benim özel durumun var yani anne baba boşanmış.
    şimdi ben bunu işaretledim.özel durum olunca kesin çıkıyor mu burs ?
  • Beyler harçlar kalktı mı anlamadım tam?
  • selam herkese... kocaeli üni - halkla ilişkiler ve tanıtım (iö) geldi bana...

istanbul'da yaşıyorum.

şimdi burda çok önemli bir şey sorucam. benim ülseratif kolit diye bir hastalığım var. sık sık wc'ye çıkıyorum. bazen wc'ye yetişemezsem altıma kaçırıyorum. yurtlarda wc koridor sonunda falan denmiş. oraya kadar gidemem herhalde :D yüksek ücretlilerde de sıkıntı olabilir.

yani sizce bu zor durumu düşündükçe yurtta kalmak benim için doğru mudur ? bu zamana kadar hep ailemin yanındaydım. ya da ne yapmamı önerirsiniz ?

maddi durumum da iyi değil ama eve çıkıp biraz sabret okuldan arkadaş mı bul dersiniz ne dersiniz bilmem ama bir şey derseniz çok sevinirim. çok sağolun şimdiden :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: lilligant

selam herkese... kocaeli üni - halkla ilişkiler ve tanıtım (iö) geldi bana...

istanbul'da yaşıyorum.

şimdi burda çok önemli bir şey sorucam. benim ülseratif kolit diye bir hastalığım var. sık sık wc'ye çıkıyorum. bazen wc'ye yetişemezsem altıma kaçırıyorum. yurtlarda wc koridor sonunda falan denmiş. oraya kadar gidemem herhalde :D yüksek ücretlilerde de sıkıntı olabilir.

yani sizce bu zor durumu düşündükçe yurtta kalmak benim için doğru mudur ? bu zamana kadar hep ailemin yanındaydım. ya da ne yapmamı önerirsiniz ?

maddi durumum da iyi değil ama eve çıkıp biraz sabret okuldan arkadaş mı bul dersiniz ne dersiniz bilmem ama bir şey derseniz çok sevinirim. çok sağolun şimdiden :D

Öncelikle gecmis olsun.dostum bence ozel yurt git.ben gecen sene tek basima ev tuttum.hayatta bir daha tek cikmam.bir de okulda dersine giren hocalarina durumundan bahset.istedigin zaman cikabilesin diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• çok sağol cevapladığın için. çok teşekkür ederim. özel yurt fiyatları nasıldır kocaelide, tahmininiz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: marbex

benim de birkaç sorum var.
    1)öncelikle yüksek ücretli yurt seçtim o gelmedi diyelim, bana devlet yurdundan da yedek veya asil liste için numara geliyor mu?
    2)2. öğrenim kazandım, burs başvurusu yapabiliyor muyum? yoksa sadece kredi mi? yani 2. öğrenimler burs alabiliyor mu?

1) evet geliyor.
    2)Alabiliyorlar.
  • yurt, burs başvurularında tecrübeli arkadaş pm atar mısınız ? yardıma ihtiyacım var
  • quote:

çok sağol cevapladığın için. çok teşekkür ederim. özel yurt fiyatları nasıldır kocaelide, tahmininiz var mı?

Bu konu sana yardımcı olur. Baştan sona okumanı tavsiye ederim.

http://resim.donanimhaber.com/m_33686272/mpage_1/f_/key_//tm.htm#64752588

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stainless.. -- 18 Ağustos 2012; 16:58:14 >
  • eyvallah arkadaşım. inceleyeyim hemen. çok sağol
  • Arkadaslar bu yuksek ucretli veya genel yurtlarin giris cikis saatleri nedir yurda gitmediginde aileye haber gidiyo mu mesela evci cikmak mi gerekiyo yardimci olurmusunuz

• mesajım bulunsun
  • 2012-2013 öğretim yılında bir yükseköğretim kurumuna girmiş iseniz; ÖĞRENİM BİLGİLERİNİZ ÖSYM den alınacaktır. Eğer 2012-2013 öğretim yılı girişli değil iseniz başvurunuz dikkate alınmayacaktır.

yukarıda oyle yazmıslar asagıda da bu soruları sormuslar.siz ne yaptınız yazmıyacakmıyız.bu nedir şimdi anlamadım.
    8.Üniversite:
    9.Fakülte:
    10.Bölüm:
  • biz bu kyk başvurularında öncelikle genel yurtmu yazıcaz yoksa yüksek ücretliyimi

hadi diyelim genel yurdu seçtik tutmazsa yüksek ücretli olanımı gelcek anlamadım ben
  • quote:

selam herkese... kocaeli üni - halkla ilişkiler ve tanıtım (iö) geldi bana...

istanbul'da yaşıyorum.

Arkadaşım 3 tip yurt olabiliyor bazı illerde, genel yurt, yarı özel, özel yurty, yarı özellerde benim kaldığım 130 lira örneğin, tuvalet odada var, özellerde de var, genellerde yok galiba, ama şöyle yaparsın, 90 liralık genel yurtlarda kalacaksan, idareyle görüşüp, koridorda tuvalete yakın odaya koymalarını istersin, olur biter.

• eyvallah arkadaşım. yarı özel olur o zaman bana. fiyatı da çok uygunmuş. sağolasın.
  • beyler bu gün kyk burs ve kredi başvurusu yaptım da bunun sonucunu nasıl öğrenirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ak sakallı user

beyler bu gün kyk burs ve kredi başvurusu yaptım da bunun sonucunu nasıl öğrenirim

29 agustos-2 eylül arasi ögrenirsin aciklanir o zaman sonuclar

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.