Şimdi Ara

Kyk yurdunda misyonerlik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yurdumuza sürekli rehberlik hocası adı altında said nursi nur cemaatine ait hoca getirip onun adına dua sohbet yapan insanlar geliyor.bende dinine bağlı biriyim ama bir devlet kurumuna sait nursi gibi kurtuluş savaşında ingiliz köpekliği yapıp kürt devleti kurmak için uğraşan birinin müritlerini görmek kanıma dokunuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bimere şikayet edebilirsin.
  • ben lisedeyken kitapçıklar dağıtırlardı. 2 cemaatci hoca yapardı. takmazdım. bi gün ders sırasında küçük bi said saçmalığı bulunan kitapçık dağıttılar. derste bunu okuyacakmışız. fırlattım attım. okumam bunu dedim. fazla bi tepki gelmedi ama sınıfta adım ateistte çıktı. en büyük sebebide badem bıyıklı nurcu hoca. sağolsun benimle uğraşmaya bayılırdı. korkmadan söyleyeceksin. ben arkadaşlarım bunların yurtlarına gitmesinler diye her şeyleri anlattım. fitneci misin olum ne sokuyon milletin kafasına derdi hocalar. bişeyde yapamadılar. herkesi vazgeçirdim. o zaman fetöcüydü bunlar. şuanda öyleler emin ol.
  • Bir şey demek istiyorum. Müslümanım adam belki iyi biridir günaha girmekten korkuyorum ama adamın kitapları için Kuranı anlatıyor diyorlar ama adamın kitaplarında eski dil kullanılıyor ve İlber hocanın dediğine göre düzgün bir şekilde kullanılmamış. Bu adamın tarikatındakiler bu adamın kitabını türkçeleştirip acaba burada ne diyor diye tartışıyorlarmış. Olay örgüsü şu şekil oluyor Kuranı bu adam kafasından ilk türkçeye çeviriyor sonra bozuk bir dille açıklamalı kitabını çıkarıyor müritleri bunu günümüz türkçesini vevirip sonra ne demek istiyor diye tartışıyorlar. Bana göre çok saçma bir durum alıp direk Kuranı açıklamaya çalışsalarya.
  • Buraya konu acacagina sikayet et birader

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ugurkiller U kullanıcısına yanıt
    O da bir sey mi kurani arapca okuyup kurana karsi görevini yerine getirdiğini sananlar var bir de

• Kanatlandırmayan_Redbull kullanıcısına yanıt
    Kime edecek? Zamanin da ülkede feto at kostururken nereye şikayet edebiliyordun? Fetoscular gitti ismail aga hanim aga nurisciler geldi

• Şikayet edin kardesim devlet kurumunda ne is bunlar millet okumaya geliyor konakliyor kykda, yok dincisi yok solcusu yok teror sempatizani domuzu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankabirdu -- 10 Şubat 2018; 20:18:46 >
  • Arkadaşlar bizim yurtta da aynı şekilde cemaatçiler konferans veriyor.Ama yurt müdürü zaten onlardan sanırsam.Nereye şikayet edebiliriz .sonuçta orası onun yeri değil
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.