Şimdi Ara

KYK--YÖK’ten okul / bölüm bilgileriniz doğrulanamadı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
4.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • YÖK’ten okul / bölüm bilgileriniz doğrulanamadı, lütfen okulunuzun öğrenci işleri ile irtibata geçiniz.
    HERKESİN BİR MÜDDET SONRA DÜZELİYOR BENİMKİ 1 GÜNDÜR DÜZELMEDİ ARKADAŞLAR NE YAPABİLİRİM?
    ÖĞRENCİ İŞLERİ TELEFONU AÇMIYOOOOR.

• Bende dahil olmak uzere herkes ayni durumda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunu okul mu düzeltecek yoksa e devlet kaynaklımı bilen var mı aynı sorunu bende yaşıyorum bu arada uni kafkas

• Öğrenci işleri ile alakalı
  • Hata bildirimi yap istersen bi
  • Benim de düzelmiyor, aradım 24 saat sonra düzelecek dedi. Bir işi de çabuk halletseler ölürler

• Aynı durumdayım.
  • E kayıt yapmadan önce bu problemi yaşamıştım E kayıt + ön kayıt yaptım okul sitesinden hiç problemsiz kyk yurt başvurusu yaptım. Okulunuzda ön kayıt gibi bir sistem var mı beyler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mart Kedisi

E kayıt yapmadan önce bu problemi yaşamıştım E kayıt + ön kayıt yaptım okul sitesinden hiç problemsiz kyk yurt başvurusu yaptım. Okulunuzda ön kayıt gibi bir sistem var mı beyler?

Benimkinde var, hallettim ön kayıtı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mirzaloğlu

quote:

Orijinalden alıntı: Mart Kedisi

E kayıt yapmadan önce bu problemi yaşamıştım E kayıt + ön kayıt yaptım okul sitesinden hiç problemsiz kyk yurt başvurusu yaptım. Okulunuzda ön kayıt gibi bir sistem var mı beyler?

Benimkinde var, hallettim ön kayıtı.

O zaman ön kayıtla alakalı değilmiş beklemekten başka çare kalmadı.
  • AYNI SORUN BENDE DE VAR NE ZAMAN DÜZELİR BU DURUM? KAYDIMI DÜN YAPTIRDIM DAHA.
  • Hocam bende aynı hatayı aldım hata bildirimi yapın bi kaç saate düzelir umarım
  • Sorun kazanmis oldugunuz universitenin ogrenci isleri ile alakali guncelleme yapmalari lazim ogrenci islerinin

• Gençler ben de aynı hatayı alıyorum

• BENİMKİ DÜZELDİ BEKLEYİN ARKADAŞLAR BAKTINIZ AKŞAMA KADAR OLMADI YARIN FULL ARAYIN
  • Upp aynı şeyi yaşıyorum şu an

• ya çıldırcam bi işi düzgün yapsalar ölürler bari öğrenci işleri açsa
  • ozzgurttoker O kullanıcısına yanıt
    Hocam daha kayıtlar bugün başladı.Bir sürü öğrenci var adamlar hepsini tek tek onaylıyorlar ne aceleniz var yav en geç yarın akşam sisteme düşer.
  • ne kadar zamanda sisteme geçti
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.