Şimdi Ara

Kvk Yanlış Adres

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle merhaba. Çalıştığım için telefonu servise arkadaşım göndermişti gönderirken kargoda arkadaşın adresini almışlar. Ancak ben kutunun içine filan İrtibat Tel ve Adres diye kendi adresimi yazmıştım. Yetmezmiş gibi telefon servise gittiği günden itibaren aradım adresimi güncelledim. Daha sonra aradıklarımda da sordum bakın sistemde hangi adres görünüyor diye ve benim güncellediğim adresi söylediler. Fakat telefon tüm bunlara rağmen başka adrese gitmiş. Aradım dedim bakın bakalım benim adres ne zaman güncellenmiş 28 mayısta diyor telefon ne zaman çıkmış dedim 2 haziranda peki hangi adrese çıkmış dedim aa başka adres diyor. Ya böyle saçma salak iş olabilir mi arkadaşlar? Üstelik dakikası 2.99 TL den her aramamda en az 8-10 dakika konuştum nerden baksan 80 TL telefon faturası sadece bu KVK için. Telefon gitmiş arkadaş burda olmadığı için geri dönmüş filan çalıştığım için telefonu gidip alamıyorum da ben telefonun peşine mi düşeceğim şimdi ne yapmalıyım sizce? Bariz bir şekilde sistemdeki adrese değilde başka bir adrese göndermişler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.