Şimdi Ara

Kurtlar Vadisi unutulmaz sözler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
6.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BigMuffin

Kafa kesiyorum dedi iyi halt etti goruyoruz haberleri
    Ne alaka? İlla boş yapıcaksınız yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Ulen vatani sevdik be o....yu degil ki ölene kadar dert çekelim.

İskender Büyük

Su söz resmen ulke ve dunya gundemindeki kariyerimizin özeti kanka ülkeye bi yolunu bulduramadik tepedeki beceriksizler nereye el atsalar kurutuyorlar mahfettiler ülkeyi

Alıntıları Göster
    İskender'in her sözü gerçeğin bir özetiydi. Rajon takıntısı olanlardan da değildi umursamaz umursamaz yapıyordu işlerini.

Ana karakteri İskender olmalıydı dizinin. Böyle müthiş bir karakteri Polat uğruna harcadılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: RevengeRain

İskender'in her sözü gerçeğin bir özetiydi. Rajon takıntısı olanlardan da değildi umursamaz umursamaz yapıyordu işlerini.

Ana karakteri İskender olmalıydı dizinin. Böyle müthiş bir karakteri Polat uğruna harcadılar.

Alıntıları Göster
    Isin komiği o zamanlar polat fetö ve kankilerini (!) iskenderse simdi olmadığı dava ile ispatlanan ergenekonu temsil ediyordu

Aslinda her sey cok ortada ama cehaleti secmis bir halkimiz var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BigMuffin

Kafa kesiyorum dedi iyi halt etti goruyoruz haberleri
    Bu dizi cikmadan önce de hayvani bol bir millettik hala da öyleyiz

Amerikada abde ne filmler var kimse böyle saykoluklar yapiyor mu evet orda da yapiyor ama bizde cok yaygin

Kadina sahip olmak onu mali gibi kullanmak isteyen bir erkek zihni var bu ülkede toplumsal algılar bozuk

• quote:

Isin komiği o zamanlar polat fetö ve kankilerini (!) iskenderse simdi olmadığı dava ile ispatlanan ergenekonu temsil ediyordu

Aslinda her sey cok ortada ama cehaleti secmis bir halkimiz var

Alıntıları Göster
    Diziyi pek izlemediğim için unutmuşum. Evet Polat ve yancıları Fetö'yü temsil ediyordu dizide, İskender Büyük'se Atatürkçüleri.

Bu dizinin yönetmenlerinin içeriyi boylaması lazımdı. İskenderli sezonu ben ortaokuldayken yayındaydı babam izliyordu.

Ben olayları bilmesem de nedense İskender sıcak geliyordu onu tutuyordum ben, bilinçaltımızda milli şuur o zamanlardan varmış.

• quote:

Diziyi pek izlemediğim için unutmuşum. Evet Polat ve yancıları Fetö'yü temsil ediyordu dizide, İskender Büyük'se Atatürkçüleri.

Bu dizinin yönetmenlerinin içeriyi boylaması lazımdı. İskenderli sezonu ben ortaokuldayken yayındaydı babam izliyordu.

Ben olayları bilmesem de nedense İskender sıcak geliyordu onu tutuyordum ben, bilinçaltımızda milli şuur o zamanlardan varmış.

Alıntıları Göster
    Kurtlar vadisi gladioyu izledin mi?

Cok yuzeysel gibi ama aslinda Türkiyede soylenmesi cok zor pek çok detay var

• quote:

Kurtlar vadisi gladioyu izledin mi?

Cok yuzeysel gibi ama aslinda Türkiyede soylenmesi cok zor pek çok detay var

Alıntıları Göster
    Tam olarak sadece onu izledim zaten knk. İskender Büyük karakterini baya beğenmiştim daha geçen 2-3 ay önce aklıma geldi o zaman izledim.

Bülent Fuat Aras adlı Gladyo'nun öz p.. de bana Fetö gibi geldi. Öcalan suikastini engelliyordu, Fetö ve PKK aynı amaca sahipler çünkü.
    Fetöcülerin operasyonları dışarıya sızdırdığını vurgulamışlardı bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevengeRain -- 23 Ağustos 2019; 17:5:8 >

• quote:

Tam olarak sadece onu izledim zaten knk. İskender Büyük karakterini baya beğenmiştim daha geçen 2-3 ay önce aklıma geldi o zaman izledim.

Bülent Fuat Aras adlı Gladyo'nun öz p.. de bana Fetö gibi geldi. Öcalan suikastini engelliyordu, Fetö ve PKK aynı amaca sahipler çünkü.
    Fetöcülerin operasyonları dışarıya sızdırdığını vurgulamışlardı bence.

Alıntıları Göster
    Knk onun gibi kac tane adamlari var

Filmin ana konusu

Amerikanin nasil bizi ve diger ulkeleri parmaginda oynattigi

Fark ettiysen o herifi öldürmesini de gladio istiyor

Adam ne yaparsa yapsin yine gladionun oyuncagi oluyor adamlar carklari öyle bir kurmuş ki...

2.dunya savasi sonrasi bu super gucluk mevzusunun cikmasi cok kotu oldu dunyada guc dengesi namina hicbir sey kalmadi neyseki simdi yine 5li bir guc dengesi ortaya cikacak rusya abd hindistan çin ab şeklinde

• Terazinin iki tarafında da kimin durduğunun bir önemi yok, önemli olan kefeyi tutan demir
  • quote:

Knk onun gibi kac tane adamlari var

Filmin ana konusu

Amerikanin nasil bizi ve diger ulkeleri parmaginda oynattigi

Fark ettiysen o herifi öldürmesini de gladio istiyor

Adam ne yaparsa yapsin yine gladionun oyuncagi oluyor adamlar carklari öyle bir kurmuş ki...

2.dunya savasi sonrasi bu super gucluk mevzusunun cikmasi cok kotu oldu dunyada guc dengesi namina hicbir sey kalmadi neyseki simdi yine 5li bir guc dengesi ortaya cikacak rusya abd hindistan çin ab şeklinde

Alıntıları Göster
    Sovyetler çöktükten sonra ABD 2010'lara kadar dünya üzerinde tek güçtü. Sonra Rusya-Çin-İngiltere ve AB güçlenince çok kutuplu bir düzen ortaya çıktı.

Devlet geleneği adlı şey biraz devam ediyorsa bu süreçte Amerikancı Fetöcüsü de, İngilizcisi de Çincisi de tasfiye edilir tam zamanı çünkü.

Dünya gündemi bölümünde bahsettiğim YERELCİ siyasetçilerden ve bürokratlardan bunu yapmalarını umuyorum. Eğer olmazsa denecek söz kalmıyor zaten.

• quote:

Sovyetler çöktükten sonra ABD 2010'lara kadar dünya üzerinde tek güçtü. Sonra Rusya-Çin-İngiltere ve AB güçlenince çok kutuplu bir düzen ortaya çıktı.

Devlet geleneği adlı şey biraz devam ediyorsa bu süreçte Amerikancı Fetöcüsü de, İngilizcisi de Çincisi de tasfiye edilir tam zamanı çünkü.

Dünya gündemi bölümünde bahsettiğim YERELCİ siyasetçilerden ve bürokratlardan bunu yapmalarını umuyorum. Eğer olmazsa denecek söz kalmıyor zaten.

Alıntıları Göster
    Bu hukumetle imkansiz

Simdide çine yaslaniyorlar

Bkz:perincek

Ayrica gecen tele 1 haberini yaptı çin den son yerel seçimde kullanilsin diye akpye 1 milyar dolar hibe verilmiş

Baya sıkı fikilar çinle ve bu hic iyi degil

Bizim için en güzeli barışsever ekonomi odakli super guc bloku olan abye girmek bence

• ... E BABA İSKENDER BÜYÜK AMA YORGUN...

• Benim rahat etmedigim dünyada kimse istirahat edemez
    Dostum olmaz,hasmım yaşamaz
    Madem cennete gidemicez bari cehennemi hak edelim
    çünkü sırları sevmem ...Aslan Akbey
    adam gibi ölmek için adam gibi yaşamak lazım
    çok geziyosun xxxx, çok gezenin ayağına bok bulaşır...
    katiller maktüllerini izlemeyi sever...
    aç adam para kazanır açgözlü adam hiçbir şey kazanamaz
    kahpelik gizli yapılır gizli kalmaz -neden kahpe kahpeliğini nasıl yaptığını görmeye gelir de ondan
    satranç tahtası kapandığında piyonla şah aynı torbaya konur,benim şahlıktan vazgeçmeye niyetim yok
    sen kısa pantolonla ananı keserken ben 3000 kişiye racon kesiyodum
    rüzgar arkadan esiyorsa koca çınara ne
    rüzgar ne kadar sert esse de kayadan alıp götüreceği tozdur
    sahibine sadıktır ama ittir nihayetinde havlar
    Eyvallah Demeyi Bilmeyen Eyvah Eder
    korkak adam saldırır iplikçi korkmuş numarası yapıyo
    Ankara'dan ferman geldikten sonra, Istanbul'da pâdişâh olsan da kellen gider.
    işkembesi büyük olan bir yudum suyla doymaz
    aslan ceylanı yemeye 40 gün önceden karar verir de 40 gün ortalıklarda dolaşmaz karnının gurultusu duyulmasın diye
    madem güneş tepeden doğdu gölge ayağımızın altıdır
    "Terazinin iki tarafında kimin durduğunun önemi yok. Önemli olan kefeyi tutan demir."
    Rusya'da bir söz vardır: Votka içmediğin adamla düşman olma!
    Kurtlukta Düşeni Yemek Kanundur...
    senden bir tane daha yoksa estağfurullah demiyeceksin eyvallah diyeceksin
    devlet derin olduğu kadar devlettir ve o nispette güçlüdür
    gölge ortadan kalktı, güneş tepeye çıktı mfd
    fırtına var ama dümen bende,bu gemi bu suda batmaz
    kurda akıl güneş doğana kadar lazım
    istenmediğimiz zaman değil istemediğimiz zaman gideriz
    Gün bitti ay doğdu kurt burda, çakalların nerde aslanım
    tedariksiz hacete giden domala domala taş arar
    la geldik bir fırtına gidiyoz bir fırtına,mezarda uslanırız anca
    Bizim nanımımız belli onların namı belli kim dut ağacıysa o sallanır.
    Kurt ovaya inip vadiye pus çöktüğü zaman; Değil kurda, attığı adıma bile güvenmez."
    Sen yağmur ol ben bulut, elbet buluşuruz.
    *Zararın nerresinden dönsek kÂrdır abi.-Neresinden dönersen dön, dönek derler
    "kardeşlik hukuku ihaneti barındırmamalı, ihanetin başladığı yerde kardeşlik bitmeli hukuk başlamalı."
    "geçmem muhannet köprüsünden su aparsa beni,
    yatmam çakal yatağında aslanlar yese beni."

• Kurtlukta düşeni yemek kanundur.
    Karahanlı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bladeGny

Pala en sevdiğim karakerdi be bedir ve kralla
  • Kılıç : Oyuncak silah işine mi gireceksin Ziya Bey ?
    Laz Ziya : Torunlarımın mutluluğu için herşeye, herkese girerim!

Konsey'de geçen bir diyalog.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aga bu diyaloglar ne siz ciddi misiniz dizinin en efsane diyalogları bunlar mı gerçekten
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.