Şimdi Ara

Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52.775
Cevap
91
Favori
1.663.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: kktn1925

quote:

Orjinalden alıntı: DarthVaderr

http://www.youtube.com/watch?v=TBsT5PzzvOI

burda çalan müziğin tamamını nerden bulabilirim

bende onu sormustum demin.. Bir arkadas link vermiş ama tam bu degil..

evet bu müzigi nerde bulabiliriz acep
  • quote:

Orjinalden alıntı: tomedan

YA DÜN BENCE DİZİ KATLEDİLDİ.ÖNCEKİ DİZİYE GÖRE BU SENARYO SAÇMAYDI VE MEMATİ ABDULHEYE SORU SORARAK İZLEYİCİNİN KAFASINDAKİ SORULARI CEVAPLAMAKTI AMÇLARI.AMA DAHADA SAÇMALADILAR.ÖNCEKİ DİZİDE DÜNYA BARONU(ANDY GARCİA) MASONLARIN BAŞKANIYDI.VE DÜNYAYI O YÖNETİYORDU.AMERİKA VE İSRAİLLERİDE DOLAYISIYLA.VE O ADAM DAHA BÜYÜK OLDUGUNA GÖRE MASONLARDA DAHA BÜYÜKTÜ.MASONLARIN ORTADOGUDAKİ BAŞI İSE KARAHANLIYDI.MADEM Kİ BU TATAROGULLRI O KADADR GÜÇLÜYDÜ KARAHANLININ MASONLARDA NE İŞİ VAR.BİDE KURTLAR VADİSİ BURDAN BİZE MESAJ VERİYOR.DÜNYADA SAVAŞLARI BAŞLATIP BİTİREN İNSANLAR HER NEDENSE TÜRK İŞADAMLARI.YANİ TATAROGULLARI.ORTADAOGUDAKİ EN BÜYÜK SİLAH TİCARETİ VE UYUŞTURUCUYU TÜRKLER YÖNETİYOR.ZATEN İSRAİLLİ İŞADAMLARIDA KİM BİZİMKİLER YANINDA.ONLAR ZATEN AMERİKAN SANAYİSİNİN %80 NINE SAHİP DEĞİLLER.YA GÜLDÜRMEYİN BENİ ALLAHINI SEVERSİNİZ.TATAROGULLARININ 50 MİLYAR DOLAR SERVETİ VAR DENİYOR.AMA KARAHANLININ KONSEYİ SADECE YILDA 120 MILYAR DOLARA HÜKMEDİYORLARDI.BU AİLELER ÖNCEKİ DİZİYE GÖRE KARAHANLIDAN GÜÇLÜ OLAMAZLAR.MESDELA HER ÜLKEDE İNŞAAT İHALELERİNİ ALIYOR DİYORDU POLAT.ÖZELLİKLEDE KUZEY IRAK.O ZAMAN KARAHANLI AMERİKAYA TÜRKİYEDEN TEZKERE CIKMADIGI ICIN AMERIK YONETIMI KUZEY IRAKTA HICBIR TURK SIRKETININ IHALE ALAMIYACAGI AMA KENDILERININ BU IHALEYE GIRECEGINI VE ONLARDAN IZIN ALMADAN BASKA KIMSE BU IHALEYE GIREMICEK DIYORDU.EGER BU DIZININ SIFIRDAN BALSADIGINI DUSNURSEK IYI BIR SENARYO YAZMISLAR.AMA ONCEKI DIZININ DEVAMI OLDUGU ICIN SACMALAMISLAR UYDURMAK ICIN.MEMETIYEDE SAMA SASCMA SORULAR SORDURTUYORLAR.

arkadaşım o dizideki adamlara mason deyip de masonları bişeymiş,bi sıkıntıymış gibi göstermeye gerenk yokk
    diğer söylediklerine katılmamak elde değil tabi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ExECaLiBuR

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: neuro

arkadaslar bu polata para nerden geliyor? nerden buluyor bu polat denen adam 1 milyari?

quote:

2fast4u

valla laz ziyadan 950 miyon dolar gibi bi para kalmıştı vardır başka şeylerde e bi de devlette yanında

eger önceki diziyede düşünürsek polatta iyiy para olması lazım. heralde ona göre düşünmüsler.ama zaten önceki diziyi düşünürsek şuan ki olaylarda saçma geliyor.ama konusu güzelll

950 değil 680 idi. ayrıca o paraya el sürmeden çeçenlere vermişti hatırlarsanız. çeçenlerde ölünce kayboldu gitti o kadar para. herneyse baronun oglu sonucta mirası ona kaldı. asagı yukarı 10 milyar vardır tahmini olarak.

4.bölümde halo ölmese bari. dizide adam kalmıyo yaw ilk aydan. bi tane dayı kaldı ortada, oda giderse kim espiri yapacak.

maşallah adamın muhasebecisi bile bu hesabı tutamaz , sen şırank diye öyle değil böyle diyosun
  • arkadaşlar karahanlı masonların başkanıydı, yeni bölümlerde bu teşkilatla bağlantı ilk başlarda yok gibi. yeni yeni tipler var. bunlar direkt süper zenginler ama emin olun karahanlılın bağlı olduğu teşkilatla bir şekilde bağlantı ortaya çıkacaktır.

şuan dünya güç dengesinde büyük çalkantılar var. bunu diziye yansıtabilirlerse gerçekten çok gizemli alengirli bir hava yakalarlar. mesela şuan amerika ve ingiltere müttefik gibi görünseler de büyük rekabet içindeler. amerika, ingilterede odaklanmış olan küresel sermayeden kurtulamaya çalışıyor. küresel sermayeden kasıt ise dünyayı yöneten şirketler. masonlar bunun bir ayağı ve yahudiler bunun çok önemli bir parçası. amerika ve ingiltere türkiye'de büyük bir çekişme içerisinde. hatta bırakın türkiyeyi ırakta bile durumlar çok ilginç. çok önemli istihbaratçılar şuan ırakta amerika ve ingiltere savaşıyor diyorlar. mesela iran'ın esir aldığı ingiliz askerleri mevzu. amerikanın ingilterenin önüne taş koymak için iran'ı cesaretlendirdiğini biliyor muydunuz? amerika ve küresel sermaye arasındaki anlaşmazlığın nedeni çok uzun bir konu. diziye dönelim. işte bu çıkar savaşlarını diziye yansıtırlarsa hem türkiyeki mason teşkilatının niçin tasfiye olduğunu ve yerinin nasıl ve kimlerce doldurulduğunu anlarız. dış politikaya kayıtsız olan insanımız için bence mafya dizisinden ziyade biraz zihin egzersizi de olabilir.
  • şeklini koydu makas attı tam gaz bakalım Halo dayı Ölmesin bence dizi daha güzel gider. ama yeni elemanlar sanki eski polat dizi girişi gibi olmuş...polatta öyle idi en başta şimdi dizi başrolde..

quote:

Orjinalden alıntı: EredLithui

quote:

Orjinalden alıntı: kktn1925

quote:

Orjinalden alıntı: EredLithui

Bu ne lan söz geri getiricem dedi aldı porşu adamda direk verdi bide tamam abi dedi yok böyle bişi

tanıyor heralde Polat Alemdar boru mu

• halo dayiyi yemeseler iyi olur onun gibi eski topraklar kolay bulunmuyor, hadi haloyla tetikciyi vurduda bu sirada eren nerdeydi acep markete alisverisemi gitmisti ki?
  • polat bulutu bulutlara çıkaracak
  • quote:

Orjinalden alıntı: alex_alex
    polat bulutu bulutlara çıkaracak

Bu bölüm yine merak uyandıran bir noktada kestiler...

Sanırım 10 Bölüm olan anlaşları uzayacaktır.
    Mümkün değil 10. Bölümde sonlandırmaları.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ömer

quote:

haziranın ilk haftasında bitirecekler.sonra eylülde devam yine!
  • quote:

quote:

quote:

Anlaşmaları sezonluk değildi ama.
    Basına yansıtılan sadece 10 bölümlük bir anlaşma yapıldığıydı.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Anlaşmaları sezonluk değildi ama.
    Basına yansıtılan sadece 10 bölümlük bir anlaşma yapıldığıydı.

ya o 10 bölümlük terör içndi oda ilk aşamada yani reyting durumuna göre ama şimdiki haziran ayında tatile girecek sonra eylülde devam.zaten 4 bölüm oynadı son 6 bölümdemi tatarogullarını temızlıcek..!!!!!!!!!!1
  • http://www.youtube.com/watch?v=TBsT5PzzvOI
    Arkadaşlar bu müziği nasıl bulabiliriz????
  • quote:

ya o 10 bölümlük terör içndi oda ilk aşamada yani reyting durumuna göre ama şimdiki haziran ayında tatile girecek sonra eylülde devam.zaten 4 bölüm oynadı son 6 bölümdemi tatarogullarını temızlıcek..!!!!!!!!!!1

İki tane de patlatsaydın suratıma bari...
  • quote:

quote:

bişe demdim hemen panik yapma.bana bu sayfanın üst sıralarında laf atan sensin yok bi arkadaşın senaryoyla ilgili kafasında soru işaretleri vardı diye ama ben ondan sonra yine acıklama yapıp yinede saçma oldugunu soyluyorum(okursan anlarsın)ben kurtlar vadisi düşmanı değilim onun iyi bir fanatiğiyim ama bu süper dizinin katledilmesinede seyirci kalamam.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tommimakinen

http://www.youtube.com/watch?v=TBsT5PzzvOI
    Arkadaşlar bu müziği nasıl bulabiliriz????

valla arkadaşım kurtlar vadisi pusu vol 1 albümü daha yeni piyasaya cıktı.internete daha düşmedi.su anda bu şarkıyı bulamazsın.kurtlar vadisinin sitesine girersen orada 2.9 mb lık kurtlar vadisi pusu diye bi şarkı diyor ama dizide bile calmadı o müzik ve alakası bile yok.onun için 1 - 2 hafta bekliceksin.
  • quote:

quote:

quote:

bişe demdim hemen panik yapma.bana bu sayfanın üst sıralarında laf atan sensin yok bi arkadaşın senaryoyla ilgili kafasında soru işaretleri vardı diye ama ben ondan sonra yine acıklama yapıp yinede saçma oldugunu soyluyorum(okursan anlarsın)ben kurtlar vadisi düşmanı değilim onun iyi bir fanatiğiyim ama bu süper dizinin katledilmesinede seyirci kalamam.

Bu ne gerginlik böyle kardeşim?
    Serinkanlı ol. Ben senin düşmanın değilim.
    Hakkını yemişsem, incitmişsem gönül koyma özrümü de dilerim.

Orada da art niyetim yoktu. Senaryo ile ilgili soru işaretlerinin cevaplandığını belirttim.
  • relax beyler...
  • b eyler kimse kimseyle tartısmıyor.Senaryoyla ilgili saoru işaretlerim yoktu sadece sacmalıkları dıle getırdım.mematının acıklamalrına karsı yazımı okuduysan sayda 2 de anlamıssındır.kimsenin bişeyden alındogı yok.selkamlar herkese!!!!!!!!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: LORD_WESTSIDE

relax beyler...

lord west mesaj attım ama almamıssın heralde.şu topiğin tam ismi ne forumda.ben bişeler yapmaya calışırım
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: LORD_WESTSIDE

relax beyler...

lord west mesaj attım ama almamıssın heralde.şu topiğin tam ismi ne forumda.ben bişeler yapmaya calışırım

mesaj gelmedi bana..topiğin adı zaten yazıyoya başlıkta. birde bişeyler yapmaya çalışırım derken neyi kastettin anlayamadımki..
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.