Şimdi Ara

Kurtlar Vadisi - Playstation 3 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
2.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sevdiğiniz yabancı birkaç dizi karakterini yazın bizimkiler Türk diye kötüdür ya jack bauer in saçma sapan oyunu olabiliosa hahaha bi adam kaç kez dünyayı kurtarıo ya bizim Polat'ın olamaz evet...
  • tamam olacak oyunuda niye birde Türklere özel oluyor senin şuan oynadığın oyunların hiç birini Türkler yapmıyor ozaman hiç oyun oynama sen ico only for turks

Kurtlar Vadisi - Playstation 3
  • Kurtlar Vadisi'nin oyunu yapıldıktan sonra Arka Sokaklar'a başlamayı düşünüyorlarmış
  • Direk satardım konsolu
  • quote:

Orijinalden alıntı: :Sephiroth:

Polat Alemdar karakteri zaten oyun karakterlerini bile geçti. Siper almadan çatışmaya giren ve her attığını vuran bir karakter. İşin ilginç yanı ise eğitimli ajanlar bile siper alamayan Polatı vuramıyor.

Abi belki Max Payne de ki gibi ''CODER'' yazmıştır - ''GOD'' yazmıştır vs vs Bu arada Böyle bir oyun PS3'e çıksa kesinlikle almam , aldırmam.
  • Zack: Ne güzel iste. Oyunu "almam, aldirmam" diyen arkadaslara niye? diye soruyorum. Cod da Amerikan askeri olmayi iyi bilirsiniz.
  • saçma sapan bi dizi bu yaa cod da amerikan askeri olmayı tercih ederim ben
    zaten kurtlar vadisini kim takacaktaaa oyun yapacak ama illa bir oyun yapılacaksa dizilerden, o kesinlikle akasya durağı olmalı
    akasya durağında olan aksiyon hiç bi dizide yook
  • Paletsiz helikopter de olsun mu?
  • @I-C-O
    Bu tarz konularin yeri "Konu disi" bölümü.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.