Şimdi Ara

Kurt Seyit ve Şura | Kıvanç Tatlıtuğ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
458
Cevap
8
Favori
13.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hakikaten demişbaş olayı var Üç oyuncu da çok kaliteli ellerinden kaçırmamakla doğru iş yapıyorlar
  • 2. fragman ilgi çekici.
  • 3 aylık bir tanıtım süreci olduğuna göre çok önem veriliyor diziye izlenir gibi.
  • Tut...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel olur bu dizi, mesajım bulunsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katibim

Tut...

Ahmet Cakar da "Galatasaray sampi" dedi coktuk

• Keşke Kıvanç Hızlı Ve Öfkelide Paul Walker in yerine oynasaydı
  • 2. fragman baya iyi.
  • bu dizi tutar.
  • kurd seyitte öykü karayel oynacak denmiş, gerçekse bir daha izlemeyeceğim kurd seyiti...

bir daha izlemeyeceğimcilerin ilk mesajı da benden olsun...
  • Farah Zeynep'i gerçekten çok beğenirim ama sanki o rolde biraz sırıtıyor gibi görünüyor şimdilik.Gerçi bunun sebebi Kıvanç da olabilir,adamın yanına Beren Saat'ten sonra kimse yakışmıyor Diziyi büyük ihtimalle takip ederim,Ay Yapım dizisi olduğu için ilk 10-15 bölümü (belki de ilk sezonun tamamı) mükemmel olacaktır zaten,umarım diğer dizilerinde olduğu gibi sonrasında çıta çok düşmez bu sefer
  • quote:

Orijinalden alıntı: psycho90

Farah Zeynep'i gerçekten çok beğenirim ama sanki o rolde biraz sırıtıyor gibi görünüyor şimdilik.Gerçi bunun sebebi Kıvanç da olabilir,adamın yanına Beren Saat'ten sonra kimse yakışmıyor Diziyi büyük ihtimalle takip ederim,Ay Yapım dizisi olduğu için ilk 10-15 bölümü (belki de ilk sezonun tamamı) mükemmel olacaktır zaten,umarım diğer dizilerinde olduğu gibi sonrasında çıta çok düşmez bu sefer

Buraya yazıyorum ilk sezon çok iyi olacak,bizi ekrana bağlayacak.2.sezon çok dandik olacak.Klasik Ay yapım.
  • 60Bin tl x 100 bölüm çekseler =

Alsın tabii sonuçta kıvanç'ın oynadıgı diziler tutuyor ve birşekilde izleniliyor.

kadın oyuncu bana vasat geldi. gerçi ne farkeder cemre gibi bi sümükten sonra Farah Zeynep Prenses gibi gelecektir
  • Merakla bekliyorum
  • Ne zaman başlayacağı belli mi?
  • Beyler biraz askeri olaydan sonra full aşk dizisi olacak galiba, umarım yanılıyorumdur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hikaye güzelse kıvanç hakkını verecektir... zaten herkes bekliyor...

Rusya'da görkemli hayat diyor... Sanırım Rusyada komutan/asker tarzı bişey acaba günümüz zamanına mı uyarlama olacak yoksa eski dönemler de mi geçecek hikaye?
  • 3.fragman gelmiş

2.fragmanda olduğu gibi Farah Zeynep'in sesi çok ruhsuz.Duyguyu hiç veremiyor yani,Kuzey Güney'deki Cemre gibi olmaz umarım durumu
  • Fragman çok iyi yalnız.
  • Son fragman super. Ata falan biniyorlar.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.