Şimdi Ara

•••KURBAN BAYRAMINIZ MUBAREK OLSUN•••(tek konu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kurban Bayraminin tum İSLAM dunyasina hayirlara vesile olmasini diliyorum...
    bayraminiz simdiden mubarek olsun...

biraz erken oldu ama tatile gidenler oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diablo1907 -- 24 Aralık 2006; 22:21:33 >

• quote:

Orjinalden alıntı: diablo1907

Kurban Bayraminin tum İSLAM dunyasina hayirlara vesile olmasini diliyorum...
    bayraminiz simdiden mubarek olsun...

biraz erken oldu ama olsun bu sefer ben accam demisdim

way klüp üyemiz seninde bayramın mübarek olsun erken felan ama olsun sonuçta tatile felan gidenler olur gitmeden burdan bayramlaşırlar

• Mutlu olduysan sorun yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: fear44

Mutlu olduysan sorun yok

SORUN OLMADİGİNA SEVİNDİM!!!

seninde bayramin mubarek olsun ufuk abi..
  • Ha sen açmışsın ha başkası. Maksat iyi dileklerimizi sunmak değil mi? Ben de tüm DH nin ve İslam dünyasının mübarek Kurban Bayramını kutlarım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: mufat

Ha sen açmışsın ha başkası. Maksat iyi dileklerimizi sunmak değil mi? Ben de tüm DH nin ve İslam dünyasının mübarek Kurban Bayramını kutlarım...

evet guzel kardesim...
  • Ben de Tüm DH ve Müslüman Kardeşlerimin Mübarek Kurban Bayramı'nı kutlarım ve hayırlara vesile olmasını dilerim.

diablo topic hayırlı olsun kardeşim
  • Kurban bayramımız mübarek olsun.
    Nice bayramlara inşallah
  • quote:

Orjinalden alıntı: freedom7

Ben de Tüm DH ve Müslüman Kardeşlerimin Mübarek Kurban Bayramı'nı kutlarım ve hayırlara vesile olmasını dilerim.

diablo topic hayırlı olsun kardeşim

sagolasin
  • Bayramınız kutlu olsun arkadaşlar
  • bnde tüm arkadaşlarımın ve islam dünyasının bayramını kutlarım.hepimizin bayramı mübarek olsn.
  • quote:

Ha sen açmışsın ha başkası. Maksat iyi dileklerimizi sunmak değil mi? Ben de tüm DH nin ve İslam dünyasının mübarek Kurban Bayramını kutlarım...

Tüm İslam Aleminin ve Yüce Allah'a inanan insanların Kurban Bayramı mübarek olsun.

Zulüm altında ki müslüman kardeşlerimiz ve tüm insanlar için dualarımızı eksik etmeyelim.
  • DH'nin ve Müslüman kardeşlerimin Mübarek Kurban Bayramını En İçten Dileklerimle Kutlarım....
  • Tüm Müslüman kardeşlerimizin Kurban Bayramı mübarek olsun.
  • SİİZİNDE
  • eyvallah sizinde kutlu olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: prokizya

quote:

Tüm İslam Aleminin ve Yüce Allah'a inanan insanların Kurban Bayramı mübarek olsun.

Zulüm altında ki müslüman kardeşlerimiz ve tüm insanlar için dualarımızı eksik etmeyelim.

Amin...

• İNŞAALLAH hayırlara vesile olur dostlarım

hepimizin bayramı mübarek olsun Yola çıkacaklaara kazasız belasız yolculuklar
  • Kurban Bayramı mübarek olsun kardeşlerim.
  • iyi bayramlar herkese
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.