Şimdi Ara

Kulalık almayı düşünüyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha önce beats kulaklık kullanmaktaydım kulak içi ne yazık ki kulaklığı kopardım. tekrar bir kulaklık almayı düşünüyorum önerebileceğiniz kaliteli bir kulaklık var mı 500 tl civarı ? Biraz araştırdıktan sonra bu kulaklık dikkatimi çekti sizce nasıl ?

http://www.dr.com.tr/elektronik/beats-new-tour-control-talk-%C4%B1e-beyaz-bt9000008703//ev-elektronigi/kulakliklar/kulakici-kulakliklar/urunno=0000000572802

• o parayı beats e verme yazıktır. sırf marka olduğu için paranı alır audio technica öneririm
  • sizce audio technica bu kaliteye denk mi ? telefon olarak m7 kullanıyorum beats araştırmamın sebebi biraz da o aslında ve beats kulaklığımdan memnun kalmıştım.audio technica beats i aratmayacak ise fiyat olarak gayet uygunlar aslında
  • quote:

Orijinalden alıntı: metehanelbasan

sizce audio technica bu kaliteye denk mi ? telefon olarak m7 kullanıyorum beats araştırmamın sebebi biraz da o aslında ve beats kulaklığımdan memnun kalmıştım.audio technica beats i aratmayacak ise fiyat olarak gayet uygunlar aslında

Çok güzel kulaklık gerçekten buradan alın derim htc one ile denedim gerçekten iyi bir çıkış sağlanıyor.

http://store.apple.com/tr/product/MH6V2ZM/A/beats-tour-kulak-içi-kulaklık?fnode=49

Test ettim ve forumdan bir arkadaşa sattım, kendisine çok memnun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ckr9 o kulaklığı öldürür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: clocky

quote:

sizce audio technica bu kaliteye denk mi ? telefon olarak m7 kullanıyorum beats araştırmamın sebebi biraz da o aslında ve beats kulaklığımdan memnun kalmıştım.audio technica beats i aratmayacak ise fiyat olarak gayet uygunlar aslında

Çok güzel kulaklık gerçekten buradan alın derim htc one ile denedim gerçekten iyi bir çıkış sağlanıyor.

http://store.apple.com/tr/product/MH6V2ZM/A/beats-tour-kulak-içi-kulaklık?fnode=49

aynen hocam bende bu kulaklığı düşünüyordum ancak aklıma şu takılmıştı apple store de kulalık ile D&R daki fiyat arasında 80 lira gibi bir fark var o olayımerak ediyorum ben

• Kulakici kulaklik icin o para cok degil mi ? AKG,JBL ve daha baska firmlara da bakin.Bunlar gercek muzik ekipmani ureten,yillardir piyasada olan isimler.Biraz daha arastirna yapin bence.Kulak ici icin cok bence o para

• Dunu dn1000 al kardeş, beats falan hikaye kalır yanında

• quote:

quote:

quote:

aynen hocam bende bu kulaklığı düşünüyordum ancak aklıma şu takılmıştı apple store de kulalık ile D&R daki fiyat arasında 80 lira gibi bir fark var o olayımerak ediyorum ben

Olay şu apple beats i satın Aldı ve fiyat politikası Değişti fakat normalde zaten beats satan yerler hala fiyatlarını düşürmediler o yüzden de çoğu kişi apple store dan alıyor.

• önerileriniz için teşekkür ettim diğer markalara baktım ancak Türkiye de satıcı bulamadım düzgün biri yurt dışı sipariş kargo vs 600 700 tl yi geçiyor. Beats i sipariş ettik bakalım gelince nasıl olacak :)
  • quote:

önerileriniz için teşekkür ettim diğer markalara baktım ancak Türkiye de satıcı bulamadım düzgün biri yurt dışı sipariş kargo vs 600 700 tl yi geçiyor. Beats i sipariş ettik bakalım gelince nasıl olacak :)

Umarım sizde çokça memnun kalırsınız hangi renk tercih ettiniz ?

• quote:

quote:

önerileriniz için teşekkür ettim diğer markalara baktım ancak Türkiye de satıcı bulamadım düzgün biri yurt dışı sipariş kargo vs 600 700 tl yi geçiyor. Beats i sipariş ettik bakalım gelince nasıl olacak :)

Umarım sizde çokça memnun kalırsınız hangi renk tercih ettiniz ?

Siyah kırmızı sipariş ettim :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.