Şimdi Ara

Kulaklık vs. Alacaklar, buyrun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar efendim. Binbir.comdan kulaklık alacagım. Kulaklık 105tl. Yarı fiyatı da kargo parası istiyor. Ve böylece fiyat 165e geliyor. O yüzden, istanbulda olup, aynı siteden alışveriş yapacak arkadaşlar varsa, hiç degilse kargo parasını kırışırız.
    Not: forumda uzun zamandır varım, ağabeyimin kullanıcısını kullanıyoridim. Forumdan daha önce onun adına alışveriş yaptim bircok. En son cowon j3 aldim. Ayrica abimi de referans gösterebilirim. omryildirim kullanıcı adlı şahıs. Yine güvenlik konusunda süphe ederseniz, ben paramı size gönderirim, siz alışverişi yaparsınız. Saygılar.

• bunu ikinci el bölümüne açarsanız daha hızlı alışveriş yapabilirsiniz.
  • Abini bir yerden tanicam ama dur bakalım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ğ.

Abini bir yerden tanicam ama dur bakalım...

bağcılar rehberden sanırsam, zaten almadan önce hangi model alacağımız konusunda sana epey sormuştuk. Tekrardan teşekkürler.
  • Heh tamam Bağcılar diyince hatırladım...

Abine selamlar...
  • quote:

Heh tamam Bağcılar diyince hatırladım...

Abine selamlar...

:) aleykümselam. Ayrica durum ortada, bir önerin olacak mı, kulaklığın yarı fiyatı kargo tutuyo :-) sleek audio sa1
  • SA1'i n'apcaksınız yav? Wireless için mi?

Ayrıca hangi kulaklık olursa olsun yarı fiyatı kargo parası vermek mantıksız bence...
  • quote:

SA1'i n'apcaksınız yav? Wireless için mi?

Ayrıca hangi kulaklık olursa olsun yarı fiyatı kargo parası vermek mantıksız bence...

geçmişten bu yana, kablosu bozulup attıgım kulaklıkları toplasam bundan alır sanırım. Bir konuda bu model iyidir demişsiniz. Hoşuma da gitti. Bunu düşünüyorum. Başka bir tavsiye varsa onlarada bakarım
  • Ben SA6 için iyidir demişimdir bir daha bak istersen.
  • quote:

Ben SA6 için iyidir demişimdir bir daha bak istersen.

hemen :-)
  • quote:

Ben SA6 için iyidir demişimdir bir daha bak istersen.

forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=52491059

sa1 veya sa6 diye bişe dememişsiniz ama, sa1 sorulmuş.
  • Baktım konuya, SA1'i SA6 olarak görmüşüm otomatikman

Kusura bakma, SA1 hakkında bir şey bilmiyorum, yanlış yönlendirmeyeyim.
  • Benim için önemli olan detaylar. Enstrümantal müzik dinliyorum genellikle. Bas ve tiz de fena olmaması lazim, ritm genellikle bas olur. Ne bileyim, varmı böyle bisey :-)
  • Bu dediklerine CKM99 cuk diye oturuyor. Ama fiyatı sana uygun olur mu bilmem. Benim sattığım CK90PRO da olur.

Yada bütçeni söylersen daha fazla seçenek de gelebilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.