Şimdi Ara

KULAKLIK VE RADYOLU ÇENE AÇILIR KASK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Artçı ile rahat muhabbet edebileceğim ve uzun yolda müzik dinleyebileceğim, çene açılır kask almak istiyorum.

Bu tarz kasklar ile ilgili bilgisi olan ve kullanan arkadaşlardan tecrübelerini paylaşmalarını ayrıca bu kaskları nereden uygun fiyata alınabileceği hakkındaki görüşlerinizi bekliyorum.

İyi Günler Dilerim...

• Çene açılır kasklar güvenli değiller hocam full face bakın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thecrow. kullanıcısına yanıt
    Bir çok kask baktım hatta çene açılır kasklar ile full face (tam kapalı kask) kaskları karşılaştırdım. Çene açılır kasklarda çene bağı açıldığında yanak kısımları neredeyse bir birine değecek kadar esnediği görülüyor. kapalı kasklarda bu durum söz konusu değil. Fakat çene açılır kaskları kapalı konumda tutarken yanak kısımlarında esneme kapalı kasklara göre biraz daha fazla olmasına rağmen aralarında pek fark görünmüyor gibi duruyor. Ancak düşme ve sert bir darbe alma durumunda çene açılır kaskların sanki parçalanıp ayrılacakmış gibi durması korkutuyor.

• SACRED REICH S kullanıcısına yanıt
    fiyat olarak çok uygun görünüyor fakat kalite bakımından nedir?
    siz bu markadan kullandınız mı ?
    teşekkür ederim...
  • cicada_48 C kullanıcısına yanıt
    kullanmadım dostum,pek fikrim yok.. bu fiyat barajında konfor adına çok kaliteli olduğunu düşünmemekle birlikte italyan bir kask olduğu için avrupa normlarında üretim sağlayarak bütün ece standartlarını sağladığını düşünüyorum.

http://origine-helmets.ca/eng/
  • öncelikle fiber bir kask al güvenlik düşünüyorsan...

bluetooth kitini ayrı al ben yurt dışından sena marka aldım (SMH10) memnunum aynı anda hem müzik çalarken hem de diğer kişilerle konuşabiliyorsun menzilde 900m civarı... 12saat konuşma 10gün bekleme süresi güzel.. Yarın kaskı değiştireceğin zaman çıkartır ona takarsın.
    türkiyede birçok marka da var..

Sadece yolcun ile konuşacaksan kulaklık bağlana bilen receiver lar da var. ucuza patlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcano2K -- 17 Haziran 2014; 17:01:06 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.