Şimdi Ara

Kulak İçi Kulaklık Kulağımı Rahatsız Ediyor Neden?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22
Cevap
0
Favori
3.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

JBL live free nc marka kulaklık alalı 3 gün oluyor. Sağ kulaklığı taktığımı bile hissetmezken sol kulaklık kulağımın içini(deliğini) acıtıyor ve bu yüzden çok rahatsız ediyor. Tüm silikonlaı denedim hepsinde aynı sorun devam ediyor. Ne yapmalıyım?

Not: 40 dk kullanıyorum ve sonra 1 saat yaklaşık o his devam ediyor.

• Galaxy Buds kullanıyorum.

O kadar bastırdığım halde hiç rahatsız etmiyor...

• Cem_Alim C kullanıcısına yanıt

Hocam sağ kulaklığım da böyle. Hiçbir şekilde acıtmıyor düşmüyor ve hissetmiyorum takılı olduğunu dahi. Sol kulaklığı taktıgım an tuhaf bir his oluşuyor ve 1 saati geçti nerdeyse hala geçmedi. Resmen kulağımın içine birşey kaçmış gibi.

• Ben slikonsuz kullanıyorum güzel oluyor.
  • Aref6 kullanıcısına yanıt

Hocam maalesef bir süre bu kulaklığı kullanmam gerekiyor.

• slikonu değiştir rahatsız olduğun kulağına 1 boy büyüğünü tak

• 4Yankee 4 kullanıcısına yanıt

Küçüğünü de büyüğünü de takarak denedim hocam maalesef hala rahatsız ediyor fazlasıyla.

• Bende Earsonics ES5 var, Fransız model. 1100 dolar fiyatı vardı ama üretimden kalktı. Çok kullanmadım, tertemiz kullandım. Sana 6000 TL'ye satabilirim. Daha ucuza gidemez. Yalnız kulağın içinde dibe kadar gidiyor.
  • Kullanma bir süre.. sağır olcan..

• Daha yeni aldım hocam

• 125 kg 1 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler

• Kablosuz kulaklık çok büyük rahatlık. Kablonun dolanması, kopması gibi sorunlar yok.
  • Kulaklarının yapısı farklıdır. Bende de uzun süre kulaklık takınca iki kulakta farklı etki yapıyor.
  • DrakeMcCain kullanıcısına yanıt

Hocam kulaklığım zaten kablosuz.

• 52CM kullanıcısına yanıt

Ne gibi çözümler buldunuz bunun için hocam? Ben 1-2 gün kullanmayıp farklı kulaklık silikonu deneyeceğim.

• Çünkü kulağının içine yabancı bir cisim sokuyorsun. Kulağına hiçbir şey sokmaman gerekiyor.
  • o kulağı kulak çubuğu ile temizleyerek kurutup tahrişe açık hale getirmiş olabilirsin.

• Egrino E kullanıcısına yanıt

Kulağımı hiç temizlemem, parmağımı bile sokmam.

Bu yüzden her gün kullandığım Buds kulaklıklar ayda bir tamamen ses vermeyecek şekilde tıkanıyor.

Silikonunu çıkarıp kürdan ile temizliyorum, sorun kalmıyor.

• Kulak içi kulaklıkların genel sorunlarından biri bu. Dert etme, acıya alışmaya çalış. Bir süre sonra hissetmeyeceksin.

• brsaicnaztrkou B kullanıcısına yanıt

Diğer kulağımda hiç ama hiç problem yok

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.