Şimdi Ara

Kugaların Kronik Sorunları Mı Var ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: en1gma Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü3 Mobil
5 sn
43
Cevap
0
Favori
17.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu nasıl konuya giriş yardım edeceğim olsa etmem
  • PROFESOR_X P kullanıcısına yanıt
    bence gayet güzel
  • dr20mouse kullanıcısına yanıt
    eğer yazmasaydım konuya gelecek cevaplar

18 yaşında liseli

troll

ehliyeti yok araba alacak

18 yaşında nasıl alacan

vs saçmalıklar olacaktı örnek auto man adlı troll
  • Arkadaşım bu kadar uzun açıklama yapmana bence gerek yoktu ama neyse gelelim sorunun cevabına ben olsam Kugayi boşverip o kadar para verecek olduğum için gider tuscon alır mis gibi binerdim :-)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Kugalarda kronik sorun olmasa da Tr de gördüğü muamele sıkıntılı bir araçmış gibi, diğer bir çok markanın suvlarına her yerde rastlayabilirsin ama Kuga her yerde gözükmez bunun mutlaka bir açıklaması, sebebi vardır.

Muhtemelen 13-14 litre yakıt tüketimidir
  • kuga'nın yakıt tüketimi çok yüksek motor performansına göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PresidentBerke

adam boş işler müdürü kendi kendine takılıyor he de geç ben laf anlatmaya çalıştım anlamıyor bende görmezden geliyorum

İnsanlara laf atacağına kendine bir bak trol, boş işler müdürü diyor ya.
  • Ragnarok. R kullanıcısına yanıt
    TR için yeterli bir sebep fiyatıda çok yarışmacı değildi eskiden hatırladığım kadarıyla, Yen'i kasasının iç mekanı simsiyah kötü gözüküyor sebepler çoğalmaya müsait
  • kuga nın satmaması için kronik soruna gerek yok , sürücü koltuğuna oturduğun zaman araç çok sıkıcı geliyor , o düğmeler üzerine üzerine geliyor ve darlık geliyor adama , hemen inmek istiyorsun araçtan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

quote:

adam boş işler müdürü kendi kendine takılıyor he de geç ben laf anlatmaya çalıştım anlamıyor bende görmezden geliyorum

ilk mesajimda ciddiye alıp hayırlı olsun dedim ama demek ki adamına göre muamele yapmak lazımmiş bundan sonra tam gaz devam. Trol olduğunu kabul etmeyen adam forumdaki herkesi trol olarak değerlendiriyor
  • Hem troll hemde saygısızsın.Yeni nesil çok güzel bir şekilde geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

quote:

ilk mesajimda ciddiye alıp hayırlı olsun dedim ama demek ki adamına göre muamele yapmak lazımmiş bundan sonra tam gaz devam. Trol olduğunu kabul etmeyen adam forumdaki herkesi trol olarak değerlendiriyor

Her konusunda trol olduğunu itina ile söyleriz biz de, maksat insanlar ciddiye alıp cevap vermesin

• Aracım 2014 ford kuga selective. Tam bir yıldır büyük bir zevkle biniyorum. Bir ay önce model yükseltmek amaçlı aracımı değiştirsem mi diye bazı bayilerdeki olası araçlara baktım;

- Kia sportage; gt line için 160 bin tl fiyat verdiler. Aracı test sürüşüne çıktım. Araca bindiğim ilk andan itibaren kararımı vermiştim zaten ve indiğimde emin oldum. Kalite kavramından ne anlıyorsanız anlayın ama Kuga ile sportage arasında ciddi bir kalite farkı var. Yani segment farkı var resmen.

- Honda CRV exclusive: 171 bin tl fiyat verdiler. Aracın dış görünüşünden ve iç mekan kalitesi olarak Kuga'yla benzer klasta olduklarını düşünüyorum. Bu bağlamda tercih edilesi bir araç ama asıl çekici yanı; şanzıman ve 1.6 dizel olması. Bunlar çok önemli hususlar.

Yalnız benim aracımı bayiler 85bin tl sayıyorlar. Sportage gibi kalite olarak alt segment bir aracı almak için bile nerdeyse iki katını ödemek gerekiyor. Ve yakıtı ve motoru da ford'dan daha avantajlı değil. Honda mantıklı bence ama yine de ciddi fiyat farkı çıkıyor o farka kesinlikle kesinlikle değmez. Şuan ikinci el KALİTELİ, SAĞLAM; KONFORLU bir suv isteniyor ve yakıtı sorun etmiyorsanız Kuga'dan başka alternatif olduğuna kimse beni inandıramaz.

Araç alma hususunda yorumlara bakmayın gidin test edin araçları, önceliklerinize göre karar vermek hiç zor olmaz. Bu arada benim bildiğim Kuga'ların 'çok yakıyor imajı' dışında bir problemi yok ama çok artısı var.

• medxr13 M kullanıcısına yanıt
    çok güzel anlatmışsiniz ama hala eksik noktalar var. Diyelim ben müşteriyim suv bir araç bakıyorum. Benzinli araç ilk tercihim. Seçeneklere bakıyorum kuga, tucson ve sportage. Bu üç araçta çok yakmasıyla meşhur. Soruyorum araştırıyorum kuga hepsinden iyi. Soruyorum ediyorum sportage fiyat olarak çok pahalı kalite olarak kuga dan geride. Markalara bakıyorum biri herkesin bildiği tavsiye ettiği ford diğeri hem marka hem ikinci el algısi yönünden zayıf olan kia. Ama buna rağmen aralarında 4825 adetlik fark var. Kuga nin tercih edilmeyip sportage in tercih edilme sebebi nedir?
  • aracımızın bazı sorunları vardır, diye başlayan ilanlar gibi olmuş
  • gelirle alınır oyle araba birikimle alırsan batarsın uşam birikimle yatırım edilir
  • Kuga güzel araç, şu anki aracımı almasam herhalde kugam olurdu.Captiva için de yakıt, yok ülkeden çekildi bilmem ne gibi yorumlar vardı.Aldım çok memnunum.Kocaman araba tam istediğim gibi.Yani demem o ki buraya sorarsan kullanan ve memnun olanlar beğenilerini anlatır, kullanan ve beğenmeyenler eleştirir, kullanmayıp bol keseden atanlar ise karalar.Git dene kendin bak.
  • auto_man A kullanıcısına yanıt
    İç mekan aşırı dar kugada. Kuga mi aliyosun fiesta mi belli degil
  • quote:

Orijinalden alıntı: e30 m3

İç mekan aşırı dar kugada. Kuga mi aliyosun fiesta mi belli degil

Kuga'nın iç mekanı dar değildir.

Arka koltuk baldır desteği ve yan destekler yetersiz derseniz anlarım yalnız Fiestaya göre diz mesafesi 17 cm daha fazla örneğin. Arkada bacak bacak üstüne atabilirsiniz. Şaft tüneli ise yok gibidir. Baş mesafesinden bahsetmeye gerek yok.

Kuga neden çok satılmaz

Yakıtı fazla, süslü oyuncakları az, donanım sınırlı. Örneğin zenon tek başına alınmıyor. Eski ekranı falan cidden kötü. Tipini ben seviyorum ama tucson falan daha şık.

Yalnız otomobil bir zevk ise kuga yerden yüksek bir focus hissi verir, malzemeler cidden kalitelidir. 4*4 sistemi subaru ile birlikte en iyisidir, torkun tamamını arkaya verebilir gerekirse.

Focus rs'deki tork vektöring sistemini kullanır. Kısaca sürücü aracıdır.

1.6 motor için 0 80 km değeri 6 sn gibi bir şeydir ve anormal atik bir araçtır.

Kısaca bizim millete hitap etmez, lakin yurtdışında fiyatı rakiplerinden hepsinden fazladır

Kronik soruna gelince, henüz aynı sorunu 2 kez yaşayan biri çıkmadı forumda ve oldukça aktifiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 29 Mart 2017; 20:4:6 >

• Ic mekan arkadan ibaret degil on taraf cok dar klasik ford duzeni
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.