Şimdi Ara

Küçükçekmece ArenaPark avm ulaşım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
12.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar küçükçekmece metrobüs durağından arenapark avm ye en kolay şekilde nasıl gidebilirim bir bilgisi olan ?

• up
  • Arenapark Halkali da diye biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RONNIE kullanıcısına yanıt
    Doğru biliyorsun.

Sadece 98 bakırköy otobüsünü görürsen bin o geçiyor diye biliyorum bir araştır kardeşim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Doğru biliyorsun.

Sadece 98 bakırköy otobüsünü görürsen bin o geçiyor diye biliyorum bir araştır kardeşim.

RONNIE halkalı da evet ama küçükçekmece metrobüs istasyonuna yakın diye biliyorum

Teşekkür ederim BekirTemel bi araştiriyim
  • HoT_JaZz kullanıcısına yanıt
    Metrobüsle alakası yok tem otoyoluna gitmeden sol tarafta. Gidişi sorarsan yeni bosnaya geçip 98 h veya sefaköyden 98 lere binebilrsn

• quote:

Orijinalden alıntı: Önder

Metrobüsle alakası yok tem otoyoluna gitmeden sol tarafta. Gidişi sorarsan yeni bosnaya geçip 98 h veya sefaköyden 98 lere binebilrsn

Ama ben metrobüsle küçükçekmece ye geçicem gebze den gideceğim için mecburi oraya kadar metrobüs ile gidicem o zaman sefaköy metrobüs durağında inip 98H yada 98 hattına binmem dahamı mantıklı olur ?
    En kesin yolu söyliyim.

Bahçelievler metrobüs durağında in. 98H bin . Hem durak sayısı az hemde boş geliyor.

Arena parkın önünde inersin. 98 'e falan hiç bulaşma sefaköy trafiği felç.

Küçükçekmece ye falanda gitme metrobüsle. Dediğim yol eniyisi.

• Çok güzel oldu bu tarif birde hangi durakta ineceğimi biliyorsan onuda söylersen daha bi güzel olur :)
    Dostum arena parkı zaten göreceksin 98 h ların hepsinde durak bilgisi gösteren monitörler mevcut. Rahatlıkla bulur ve görürsün.

Bu kadar bilgi nerden geliyo dicen eski sevgilim orda oturuyodu az aşındırmadım o yolları

• İyiki eski sevgilin orada oturuyormuş çünkü gitmek istediğim adresi gayet güzel bir şekilde tarif ettin bakalım birde bunun gece 2-3 gibi geri dönmesi var onuda taksi ile halledicem artık teşekkür ederim çok yardımcı oldun :)
    Rica ederim dostum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.