Şimdi Ara

[KTÜ] [Karadeniz Teknik Üniversitesi] 2017 Girişliler (WP GRUBU KURULDU) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
5
Favori
3.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ktu bilgisayar ikinci ogretim kazandim ikinci ogretimde ingilizce var mi hazirlik var mi ? Kosullarda yazmiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgisayar mühendisliği
  • cevo_61 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar hocam benim bölüm Türkçe ama normal İngilizce dersleri var. Bildiğim kadarıyla onlardan muaf olmak için de bir sınav var ama universitenin sitesinde göremedim. Hazırlık sınıfını atlamak için yeterlilik sınavı var ama benim aradığım o değil sanırım. Var mıdır bir bilginiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Mcp -- 9 Ağustos 2017; 13:0:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ktü İnşaat İngilizce

• quote:

Orijinalden alıntı: The Mcp

Merhabalar hocam benim bölüm Türkçe ama normal İngilizce dersleri var. Bildiğim kadarıyla onlardan muaf olmak için de bir sınav var ama universitenin sitesinde göremedim. Hazırlık sınıfını atlamak için yeterlilik sınavı var ama benim aradığım o değil sanırım. Var mıdır bir bilginiz?

KTÜ de hiçbir şey normal değildir kardeşim zamanla anlayacaksınız. Öğrenci işlerini telefonla arayıp bilgi almaya çalış derim. O konuda benim bilgim yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ballisticcc

Ktu bilgisayar ikinci ogretim kazandim ikinci ogretimde ingilizce var mi hazirlik var mi ? Kosullarda yazmiyor

İkinci öğretimlerde hazırlık olmuyor normalde. İngilizceyi de ders olarak alıyorsun sadece. Jeoloji mühendisliği 1.öğretim son sınıfım. Bizde ingilizce hazırlık vardı ve zorunluydu. Bizden sonra zorunluluk kalktı diye biliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Hukuk fakültesi kazandım yazabilirsiniz hocam. Ayrıca şehirle ve üniversite ile ilgili soru sorabilirsiniz yardımcı olmaya çalışırım

• İibf için konuşuyorum hocalar birbirleri arasında yarış içinde senin dersinden şu kadar öğrenci geçmiş bende bu kadar geçti.Ne kadar az öğrenci geçerse hoca o kadar iyi oluyor kendi gözlerinde.Trabzondan büyük şehirden gidecekseniz kesinlikle canınız sıkılacak zaman geçmeyecek.İlk haftalarımda sınıftaki Trabzonlu arkadaşa nereye gezmeye gidebilirim diye sormuştum.Okulun aşağısındaki forum avm'ye git demişti.Yani yapacak hiç birşey yok.

• onurr.611 kullanıcısına yanıt
    Hocam sosyal yaşam nasıl , dolmuş / otobüs ücretleri nasıl , Ankara'da belediye otobüslerinde kartın olması lazım mesela Trabzon'da böyle bir şart var mı , bir de fatih eğitim fakültesi hakkında bilginiz var mı ?
  • Hukuk . yazın hocam benide

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dogukanyalcii kullanıcısına yanıt
    Ana iki kampüs var, biri kalkınmada diğeri şehrin diğer tarafı akçaabatta(fatih eğitim) Sosyal yaşam olarak tabi bir İzmir İstanbul vs şehirlerle kıyaslanamaz ama üniversite çevresi ve şehir merkezi canlı ve güzeldir. Aktivite sayısı kısıtlıdır biz de en çok bundan dert yanıyoruz malesef. Dolmuş 2tl her yerin, otobüste de aynen o mantık kart var dolduruluyor ve öğrenci 75 kuruş. 2 seferlik bilette alınabiliyor bakkallardan onların tanesi 2.5tl. Yani illa kart zorunluluğu yok.

Fatih eğitim için de şunları diyim hocam, ana kampüs kadar canlı ve güzel bir kampüsü yok. Merkeze 30dk uzaklıkta bir yer, çevresi yeni yeni kalkınmaya başladı ve yavaş yavaş gelişiyor.

Genel olarak güzel şehirdir Trabzon, insanı malum sıkıntılı tipler var ama sanalda anlatılan gibi değil 5-6 senede atlattık bu dönemleri şehir olarak ve hala istenilen seviyeye çok uzak olsa da insanı düzeliyor şehrin yavaş yavaş. İzmir İstanbul vs şehirlerden gelmiyorsanız pişman olmazsınız Trabzon'dan.

• Eklerseniz sevinirim hocam

TIP
    Anladım hocam sağ olun . Ankara'dan geliyorum inşallah pişman olmam. Kampüste olmaması biraz canımı sıktı ama olsun
  • dogukanyalcii kullanıcısına yanıt
    Hocam beklentiyi çok yüksek tutmazsan pişman olmazsın. Ben böyle söylüyorum ama ben 19 senedir burda yaşıyorum😀 Ondan da geliyor sıkılma bana. Ama şehirdışından gelipte şikayetçi olan arkadaşım olmadı hiç. Fatih eğitim konusunda da malesef kötü olmuş, asıl kampüs köklü ve güzel bir kampüstür ama Fatih eğitim yeni yeni kalkınıyor. Hayırlı olsun tercihiniz 😀

• Bilgisayar mühendisliği hocam
    Sağ olun hocam

• Ktü Eczacılık

• Tıp hocam. wp grubu nerde

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.