Şimdi Ara

KROM AKSESUARLAR,EXAD'UFAK EKRANLI' TEYPLER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İZMİRDE YENİ BULDUGUM Bİ AKSESUARCIDA HER MARKA ARACA UYGUN KAPI KOLU KROMLARI,FAR ÇERÇEVE KROMLARI,YAN BASAMAK,ÜST PORT BAGAJ,KENDİ ÜZERİNDE EKRANI BULUNAN TEYPLER(BU EKRANLARDA DVD TV VCD İZLEMEK MÜMKÜN),KOLTUK KILIFLARI,KROM PASPASLAR VE DAHA SAYAMADIĞIM BİR ÇOK AKSESUAR MEVCUT.AYRICA ADAMLAR MÜZİK SİSTEMİNDE GERÇEKTEN PROFOSYONEL HEMDE FİYATLARI İNANILMAZ UYGUN!!!

ŞİMDİ SİZ BANA NEDEN BURASININ REKLAMINI YAPTIIMI SORUCAKSINIZ.CEVAP İSE; BEN BURAYI YENİ KEŞFETTİM,ADAMLAR AVRUPA STANDARTLARINDA İŞ YAPIYORLAR VE FİYATLAR SERVİSLERE ORANLA ÇOK UYGUN.SİZ DEĞERLİ FORUM ARKADAŞLARIMIN BU OLANAKLARDAN YARARLANMASINI İSTEDİM.
    BANA FORUM ÜZERİNDEN MESAJ ATARAK ULAŞABİLİRSİNİZ,BENDE SİZİ ORAYA YÖNLENDİRİRİM.GÖRÜŞMEK ÜZERE. . .

• kardes pm den ulastırsana bana adresı
    benım arabaya bıseyler yapmak ıstıyorum
  • Firma ismi ver sana ne düzeyinde iş yaptığını söyliyim.

Avrupa düzeyinde iş yapıyorsa , krom ürünleri bizden alıyordur. Ha bizden almıyor dandik yerlerden alıyorsa , diğer ütün mallarından da işçiliğinden de şüphe ederim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cihanchn

İZMİRDE YENİ BULDUGUM Bİ AKSESUARCIDA HER MARKA ARACA UYGUN KAPI KOLU KROMLARI,FAR ÇERÇEVE KROMLARI,YAN BASAMAK,ÜST PORT BAGAJ,KENDİ ÜZERİNDE EKRANI BULUNAN TEYPLER(BU EKRANLARDA DVD TV VCD İZLEMEK MÜMKÜN),KOLTUK KILIFLARI,KROM PASPASLAR VE DAHA SAYAMADIĞIM BİR ÇOK AKSESUAR MEVCUT.AYRICA ADAMLAR MÜZİK SİSTEMİNDE GERÇEKTEN PROFOSYONEL HEMDE FİYATLARI İNANILMAZ UYGUN!!!

ŞİMDİ SİZ BANA NEDEN BURASININ REKLAMINI YAPTIIMI SORUCAKSINIZ.CEVAP İSE; BEN BURAYI YENİ KEŞFETTİM,ADAMLAR AVRUPA STANDARTLARINDA İŞ YAPIYORLAR VE FİYATLAR SERVİSLERE ORANLA ÇOK UYGUN.SİZ DEĞERLİ FORUM ARKADAŞLARIMIN BU OLANAKLARDAN YARARLANMASINI İSTEDİM.
    BANA FORUM ÜZERİNDEN MESAJ ATARAK ULAŞABİLİRSİNİZ,BENDE SİZİ ORAYA YÖNLENDİRİRİM.GÖRÜŞMEK ÜZERE. . .

reklam yapmayan adam büyük harfle bağırır gibi heyecanlı heyecanlı yazmaz. reklam için nik almışın işte.

• cihan oto izmir kanka.nası firma tanıyomusun?
  • Cihan oto tr deki sayılı ithalatçılardan biridir , nerde ucuz mal var onu alır satar kendi imaltı olan ürünler vardır bunlardada kaliteyi ön planda pek tutmaz , önemli olan kar oranıdır... Montaj kısmındaki elemanların işçiligi hakkında bi bilgim yok. Cihan oto nun buraya girip nick alıp reklam yapıcagını zannetmıyorum , öyle birşeye ihtiyacı yoktur tahminimce , eğer öyle bi durumda varsa diyeceğim laf yok ...
  • o zaman niye nikini bile cihan hatta yetmemiş duble cihan yapmış??
  • quote:

Orjinalden alıntı: Deli_mi_ne

o zaman niye nikini bile cihan hatta yetmemiş duble cihan yapmış??

Hakkatten bu arkadaş , deli mi ne neden öle yapmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gkhn_ -- 11 Ocak 2007; 19:38:15 >
  • benden deliymiş ondandır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.