Şimdi Ara

Kripto Madencilik için donanım önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Kripto Madencilik için sıfırdan bilgisayar toplamak istiyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kripto madencilik için bilgisayar toplarsan bilgisayarın parasını 2050 yılında çıkartırsın. Hiç bulaşma anlatıldığı gibi değil. 2 sene önce yapsaydın kazanırdın ama şuan kazanamazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0mh3r

Arkadaşlar Kripto Madencilik için sıfırdan bilgisayar toplamak istiyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Size sacma gibi gelebilir ama gercekten bilmiyorum kripto madencilik nedir ?

• asic sistem olmadan para kazanamazsın, 2 Thas/s gibi bir işleme hızına sahip olman gerekiyor para kazanabilmek için, o da 850€ civarında.

• Hocam aslında terimlerden anlamıyorum. cointellect.com firmasını denedim hoşuma gitti oraya vereceğimi kendim bir bilgisayar alıyım yada toplamak istedim.

• LGR9 kullanıcısına yanıt
    Hocam biraz konuyu açarmısınız.

• Hocam bende bilmiyorum ama öğrenip deniyecem

• Bulut sistemini denedin ve donanima mi gecmrk istiyorsun? Hangi paketi satin aldin buluttan? Donanim pek kazanfirmaz vak ama ve cok ama cok zamanini alir.

• Pilot paketinden iki adet aldım aklımda o adamların makinalarının aynısını almak var hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.