Şimdi Ara

Kredi ve kredi kartı borcu yapılandırma - Banka sürekli arıyor - Banka borcundan dolayı icra davası (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.536
Cevap
90
Favori
469.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SAMOMPE

AKBANK

KONUT KREDİSİ KAMPANYALARI
    10 Mayıs 2013

Potansiyel Konut Kredisi Alıcıları Kampanyası!
    Başka bankada konut kredisi olan potansiyel konut kredisi müşterilerinin yeni kredi ve borç transferi kredileri için geçerlidir.

Kampanya Koşulları:
    Faiz oranları:
    12-120 ay: %0,67
    Dosya Masrafı: 0 TL
    Ekspertiz Ücreti: 0 TL
    İpotek Tesisi Ücreti: 0 TL

Kampanya Bitiş Tarihi: 31/05/2013

Sanırım şubeye özel bir kampanya, Akbank.com da bulamadım. Bu bilgi size nasıl ulaştı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanyasar

quote:

AKBANK

KONUT KREDİSİ KAMPANYALARI
    10 Mayıs 2013

Potansiyel Konut Kredisi Alıcıları Kampanyası!
    Başka bankada konut kredisi olan potansiyel konut kredisi müşterilerinin yeni kredi ve borç transferi kredileri için geçerlidir.

Kampanya Koşulları:
    Faiz oranları:
    12-120 ay: %0,67
    Dosya Masrafı: 0 TL
    Ekspertiz Ücreti: 0 TL
    İpotek Tesisi Ücreti: 0 TL

Kampanya Bitiş Tarihi: 31/05/2013

Sanırım şubeye özel bir kampanya, Akbank.com da bulamadım. Bu bilgi size nasıl ulaştı?

Bu işi araştırmalı...benim de halihazırda 0.78 den ödediğim kredim var...

• akbankdan beni arayacaklardı aramadılar.eğer genel bir kampanya ise değerlendirmekte fayda var.bekliyorum bugun telefon.
  • Vakıfbank Bağlarbaşı Şubesini aradım ord o şubede kullandığımız Konut kredisi var 0,77 den

90 taksıt var ayda 1049 oduyoruz toplamda 68000 ana para borcu

neyse telefon actım Vakıfbank Bağlarbaşı Şubesinde Derya hanıma boyle boyle yapılandırmak sıtıyorum hemen basladı yuzde 2 ceza vsvsvs

tamam dedım vazgectım zaten yapılandırmak sıtedıgın an sen kötü müşterisin ses tonu sıcak değil nebılım boyle dusman gıbı konsuuyor basından savıyor

ya koskoca vakıfbanka bak ustleıkte bu KOCA BANKANIN BIR MSUTERISIYIM BEN

bırde reklamlarda derlerkı yok msuterıye boyle ıyıyız yok sızı dusunuyoruz

VAKIFBAK ICIN SOYLIYEBILIRIMKI BU KOCA BIR YALAN ACIKCASI BANA KOTU DAVRANDILAR VE HICTE YARDIMCI OLMADILAR

ya bu bankanın 30 aydır taksıdını erken odedıdıgım halde

durum bu

Burdan bir çift sözümde Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumuna ya faziler düşerken yapılandırma faizleri aynı oranda düşmüyor bunu bilen yüzde 2 ceza diye yasak olan bir şeyi almalarına göz yuman Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumuna

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu seni Ak parti Adaletine Bırakıyorum

Sayın Başbaknımız Duy sesimizi artık Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumuna günenimiz kalmadı

• herkese saygılar. biraz önce akbanktan aradılar. durumum şu 69522 tl ana para kalan kredim var. ödemelerim 961 tl. kredimi 0,87 den almıştım. 120 aylık. şu ana kadar 6 ayını ödedim. telefondaki bayan akbankın 0,67 oranını doğruladı herhangi bir taşıma ücreti vs.. yokmuş. gene 120 ay vadeli 850 tl ödemeli (hesaplatırken anaparayı yanlışlıkla 67000 tl söyledim aslında 69500 müş, 850 tl 67000tl olursa) bir konut kredisi açacaklarını söylediler. kredi finansmandan anlayan arkadaşlardan bir yorum olabilir miyim? almak uygun mu? yoksa biraz daha beklemeli miyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: riquelme76

quote:

akbank transferi sıfır masrafla yapıyor ve tüm vadelerde oran 0,67...

erken kapama ücreti ödemeyecek miyiz ?

Bencede Akbank bu konuda diğerleri gibi acımazsız değil
  • evet yüzde 2 yasak oldugu alde alıyorlar

peki Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu ne işe yarıyor diyiceksen aralarındaki çıakr ilişkisi incelenmeli

Hukukumuzu kim koruycak

üstünlerin hukukumu?
  • iyi günler, denizbank tan 90.000tl lik 120 ay vadeli 1.200tl taksitli %0,86 dan konut kredisi aldım, şu an 30 ay ödedim. 3 hafta öncesine kadar kendilerine gittim ben yapılandırma yapmak istiyorum diye tereddüt etmeden yapalım dediler ve hesapladılar taksitlerim 1.143 tl ye iner dediler ama yapılandırma masrafı ödersiniz 2.000tl kadar dediler. yani o kadar hesaptan sonra kar 1.000 ve ya 1.500 tl aman dedim boşver, son ödediğim taksitte gördümki kmh kesintisi yapmışlar 86tl vs. dedim bu neya senelik masraf mıdır 2-3 ay önce bir kere daha kesmişlerdi önemsememiştim olur herhalde yıllık kullnaımm ücreti falandır diye. henüz aramadım bir sonraki taksitte soracağım ama çünkü her ay düzenli ödeyen biriyim...canım sıkıldı her ay böyle alttan alttan...siz değerli uzman arkadaşlarımdan yardımlarınızı bekliyorum şimdiki en düşük konut kredisi ile hangi bankaya hangi vade ile transfer etsem karlı olur, bir de kredi kapama veya transferini yapacağım banka masrafları nedir, ilginize teşekkürler

• şuanda akbank 0,67 den en uygunu o
  • quote:

Orijinalden alıntı: anteros24

şuanda akbank 0,67 den en uygunu o

yapılandırmada da oran 0,67 mi bilginiz var mı 120 ay için
  • quote:

Orijinalden alıntı: _numlock_

quote:

Orijinalden alıntı: anteros24

şuanda akbank 0,67 den en uygunu o

yapılandırmada da oran 0,67 mi bilginiz var mı 120 ay için

zaten yapılandırmada oran o :)
  • Arkadaşlar merhaba. dün akşam üzeri akbanka uğradım teb deki konut kredimiz için. öğrendiğim ayrıntıları paylaşmak istedim.

* 0,67 oran başka bankadan taşınan potansiyel konut kredileri için geçerliymiş. Tüm şubelerde geçerliymiş.

* kendi bankalarındaki konut kredisi müşterileri için bile oranı veremiyorlarmış.

* tamamen Masrafsız, yani ekspertiz, dosya ücreti ve ipotek koyma ücreti yok.

* sadece eski bankanızın %2si cezası var, onu çekilecek kredinin içine dahil ediyorlar.

* Tek ücretiniz var, o da ayrıldığınız bankadaki ipoteği sizin kaldırmanız gerekiyor, ipotek fek ücreti yani.

* ilk konut kredisindeki işlemler tekrarlanacak, tekrar yeni eksper yeni değer gibi.

umarım işinize yarar. iyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esyy -- 15 Mayıs 2013; 14:59:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezeldenebede iyi günler, denizbank tan 90.000tl lik 120 ay vadeli 1.200tl taksitli %0,86 dan konut kredisi aldım, şu an 30 ay ödedim. 3 hafta öncesine kadar kendilerine gittim ben yapılandırma yapmak istiyorum diye tereddüt etmeden yapalım dediler ve hesapladılar taksitlerim 1.143 tl ye iner dediler ama yapılandırma masrafı ödersiniz 2.000tl kadar dediler. yani o kadar hesaptan sonra kar 1.000 ve ya 1.500 tl aman dedim boşver, son ödediğim taksitte gördümki kmh kesintisi yapmışlar 86tl vs. dedim bu neya senelik masraf mıdır 2-3 ay önce bir kere daha kesmişlerdi önemsememiştim olur herhalde yıllık kullnaımm ücreti falandır diye. henüz aramadım bir sonraki taksitte soracağım ama çünkü her ay düzenli ödeyen biriyim...canım sıkıldı her ay böyle alttan alttan...siz değerli uzman arkadaşlarımdan yardımlarınızı bekliyorum şimdiki en düşük konut kredisi ile hangi bankaya hangi vade ile transfer etsem karlı olur, bir de kredi kapama veya transferini yapacağım banka masrafları nedir, ilginize teşekkürler
    geç akbanka bence hocam.9000 lira karın oluyor benim hesaplamama göre

• quote:

Orijinalden alıntı: esyy Arkadaşlar merhaba. dün akşam üzeri akbanka uğradım teb deki konut kredimiz için. öğrendiğim ayrıntıları paylaşmak istedim. * 0,67 oran başka bankadan taşınan potansiyel konut kredileri için geçerliymiş. Tüm şubelerde geçerliymiş. * kendi bankalarındaki konut kredisi müşterileri için bile oranı veremiyorlarmış. * tamamen Masrafsız, yani ekspertiz, dosya ücreti ve ipotek koyma ücreti yok. * Tek ücretiniz var, o da ayrıldığınız bankadaki ipoteği sizin kaldırmanız gerekiyor, ipotek fek ücreti yani. * ilk konut kredisindeki işlemler tekrarlanacak, tekrar yeni eksper yeni değer gibi. umarım işinize yarar. iyi günler.
    hayırlısı olsun hocam.baya kara geçersin.
  • Arkadaşlar refinansman için 31 mayısa kadar Akbank tüm şubelerinde geçerli bir kampanya yapmış. Bilgi doğrudur.
    Expertiz yok, ipotek yok, dosya masrafı yok. Sadece eski bankanıza %2 erken kapama cezası ödüyorsunuz. Onu da yeni krediye ekliyorlar.
    Oran 0,67 - Beni Kaynarca/Pendik şubesinden aradılar.
    0.82 den yapılandırdığım kredimi kısmetse önümüzdeki hafta yeniden yapılandırmayı düşünüyorum.
  • çok teşekkür ederim yorumlarınız için içimi ferahlattınız en kısa zamanda başvuracağım sonucu da sizlerle paylaşırım,
  • Arkadaslar daha demin akbank hoşdere subesınde görevli baynla telefonda konustum. kampanya 31 mayısa kadar olduğu, 0.67 oran olduğu doğru. yalnız yuzde iki komisyonu varmış şöyleki eski bankaya 100.000Tl anapara borcunuz kalmış olşun erken kapama yaparsanız yuzde 2 erken odeme komisyonuyla 102.000 Tl ye eski bankanızla ilişkinizi kesebilirsiniz. am akbank bu miktar uzerine yuzde 2 komisyon alarak size kredi kullandııyor yanı bu örnekte 104.040 tl kredi çekeceksiniz. ipotek, dosya masrafı gibi harcamaları buna yüklemiş açıkcası . Oran çok güzel ama masarfsız olduğu tam gerçeği yansıtmıyor malesef.
  • işe bak.. keşke krediyi akbank'tan çekmeseydim.. aynı orana vakıfbank'tan da alıyordum.. üzüldüm şimdi..

o değil de .. hem yapılandırma istesek avantaj sunmuyorlar hem de başka banka müşterisi olmadığımız için 2. kez cezalandırıyorlar gibi bir şey bu..

yani suçumuz akbank'ı seçmiş olmak oldu...

bir daha kredi ihtiyacı olursa akbank'tan çekmeyeceğiz demek ki bunu da anlamış olduk...

aynı digitürk mantığı gibi.. eski üyeysen ben bunu sağdım nasılolsa... ama yeni üyeysen sana daha ucuz satıyor paketleri...

para-ticaret-bankacılık mantığını anlıyorum tabi ki.. ama kendi müşterisinin de bu kadar olmasa da bir iyileştirme yapması gerekir sorgusuz sualsiz...

müşteriyi salak yerine koymak başka.. para politikan başka.. 1-2 puan daha düşsün ben de başka bir bankaya transfer edeceğim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cibuti40

Arkadaslar daha demin akbank hoşdere subesınde görevli baynla telefonda konustum. kampanya 31 mayısa kadar olduğu, 0.67 oran olduğu doğru. yalnız yuzde iki komisyonu varmış şöyleki eski bankaya 100.000Tl anapara borcunuz kalmış olşun erken kapama yaparsanız yuzde 2 erken odeme komisyonuyla 102.000 Tl ye eski bankanızla ilişkinizi kesebilirsiniz. am akbank bu miktar uzerine yuzde 2 komisyon alarak size kredi kullandııyor yanı bu örnekte 104.040 tl kredi çekeceksiniz. ipotek, dosya masrafı gibi harcamaları buna yüklemiş açıkcası . Oran çok güzel ama masarfsız olduğu tam gerçeği yansıtmıyor malesef.

Bu doğrumu ya

yuzde 2 erken kapamayı ogrendık eyvellah

ama akbankta krtedı verırıken yuzde 2 mı eklyıor

oha dogrumu?

Şimdi sordum telefonda yok oyle bır sey dedıler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anteros24 -- 15 Mayıs 2013; 14:49:46 >

• evet doğru. yanlış olmasın diye kac kere sordum teyit etti ahhat müdürüne sordu tekrar konustuk aynen dediğim gibi. 1500 tl masraf olcakkken 100000 tlde yuzde 2 ile 2000 tl alacak yani masrafı var kredinin tamamen masrafsız demesi kelime oyunu . kümülatif kalan paranın %4.04 ekleyerek çekeceğiniz kredi miktarını hesaplayabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.