Şimdi Ara

kredi kartı taksitli alışveriş iade?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben hepsiburada.comdan 415 TL alışveriş yaptım. Kredi Kartı Maksimum 6 taksitle. Ürünü iptal ettim para iadesi istedim yanlışlıkla. Para taksit taksit geliyormuş. Toplu gelmesinin bir imkanı yok mu? Bir yolu bir çözümü olmalı. Ürünü iade ederken ceklerden yararlanıp başka ürün almak istedim. Lakin dediğim gibi para iadesi dedim yanlışlıkla. Bari para toplu gelsin?

• para taksit taksit gelir doğrudur. ama kredi kartının limiti 415 lira yeniden artar. sadece ekstrelerde + bakiye olarak görüntü oluşturur. ama yinede bankayı ara bir sor.
  • Kartın limiti artsın. Borçlu olmayayım. Tek istediğim bu. Yani taksit taksit gelsede olur. Limit artsın ve benden borç istemesin faiz işlemesin.
  • Para iade edilmediyse ara hb yi telefonla bildir onlar sana çek verirler.
  • Aradım. Para iadesi yapılmadı daha. 48 saat içinde yapılır diyorlar. Çeki dedim geçmişe dönük işlem yapamıyoruz diyorlar. Yani para iadesi seçtiğiniz için mümkün değil diyorlar.
  • Komisyonu keserek parayı taksit taksit iade eder.
    Mesela;
    Şu şu şu alışverişi 1. Taksit ............ 75.45
    Şu şu şu alışverişi 1. Taksit ............ + 74.45

Yani, 75.45 hesap ekstrenden kesip, 74.45 ekliyerek, 1 lira komisyn keser
  • Niye komisyon ceksin ki? Neyse o her ay once eksi ardindam arti seklinde gorulur

Ama tek kotu yani toplam urun bedeli taksit oldugu icin otomatik limitten dusuyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.