Şimdi Ara

Kpss lisans Seti-?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2014 lisans kpssye gireceğim. Mimarlık mezunuyum.

http://www.ihtiyacinne.com/2014-Genel-Yetenek-Genel-Kultur-Konu-Anlatimli-Set.html#0

bu linkteki seti alıp çalışmaya başlamayı düşünüyorum. Alıp kullanan arkadaşlar var mı acaba ? Önerir misiniz ?

• ben aldım hiç önermem, bende 2011 seti de vardı aynı konulardaki sorularda aynı öyle yeni soru falan yok, bide bi çok soru çözümü yanlış, sorusu farklı çözümü farklı atıyorum matematikte soru 2x+3=4 te x i soruyosa çözerken 2x+4=4 diye çözümlemeler var, buna benzer bi sürü yanlış var ve konu sonunda tek çözümlü test var yani ben hiç tavsiye etmem...
  • bende yargının kitabını aldım her sayfasında mutlaka yanlış yazılmış kelimeler var bazı sorular hatalı, anlatım basit güzel değil, önerebileceğiniz bir kitap var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisozdemir67

ben aldım hiç önermem, bende 2011 seti de vardı aynı konulardaki sorularda aynı öyle yeni soru falan yok, bide bi çok soru çözümü yanlış, sorusu farklı çözümü farklı atıyorum matematikte soru 2x+3=4 te x i soruyosa çözerken 2x+4=4 diye çözümlemeler var, buna benzer bi sürü yanlış var ve konu sonunda tek çözümlü test var yani ben hiç tavsiye etmem...

Daha yeni uye.olmusun zip diye bu konuyamı atladın ,manidar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: dreamaster

bende yargının kitabını aldım her sayfasında mutlaka yanlış yazılmış kelimeler var bazı sorular hatalı, anlatım basit güzel değil, önerebileceğiniz bir kitap var mı?

yeni çıkan yayınları deneyin derim

eski yayınlar her yıl aynı kitabı güncellemeden kapaklarını değiştirip basıyorlar

hataları defalarca söylenmesine rağmen düzeltme gereksinimi bile duymuyorlar

ben yargı ihtiyaç ya da pegem almayacağım ya yediiklim alacağım ya da isem yayıncılıktan alacam :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.