Şimdi Ara

koymaya calıstıgımda bu itemde trade yapılamaz gibi şetycash itemleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar oyunda bazı kullanıcıların cash itemlerini pazara koydugunu görüyorum mesela walkiry helmet gibi(umarım doğru yazmısımdır) yani cash zırh gibi nasıl oluyord koyabiliyorlar ben koyamıyorum koymaya kalktıgımda bu itemle trade yapılamaz gibi şeyler diyo oyun?

• 55+ olcan
    aradan 1 gün geçicek
  • 55+ üstü oyuncular power stordaki itemleri alıp satabilir mi pazara kouyo yoksa sadece trade yoluylamı tkas ediyrolar?
  • Mercant Ve Tradeden SatabiLmen İçin + 55 OLman qerekiyor.Ayrıca Ne Zaman Çektiysen Valkry Vs. Aldıqın Vakitten 1 Gün Sonrasında SatabiLiyosun.
  • satabiliyorlar gördüm
  • quote:

Orjinalden alıntı: deli_galiba5

satabiliyorlar gördüm

Tamam SatıyorLar.Sanada HayırLı SatışLar Usta.
  • quote:

Orjinalden alıntı: deli_galiba5

satabiliyorlar gördüm

Satamazlar diye bişi mi dedik.. ? 55 Level Üstü Olman ve Aldıktan Sonra 1 Gün Geçmesi Lazım Üzerinden..
  • sadece walkrylerde değil cahs le satın aldığın bütün itemlerde 55+ olman lazım
  • +55 LvL Ve Cektikten Sora 48 Saat[2 Gun Ediyo benim Bildigim] Gecmesi Gerekiyor. Tecrubeyle Sabittir.
  • walkrylere bonus bastıysanda koyamassın
  • ya kardeşim ben de tam böle bi konu açıcaktım
    biraz önce silver aldım ona da 1500 buff sc +walkri fln aldım 59 lwlim bi baktım pazara konmuo

şimdi de adam beklio takas yapıcaktım

yazmışken bunu da soruum beyler adama trina+30m vericem o bana +0 amulet of healt vericek(15 healt bonus, 50mp bonu verio) alımm mı sizce acilll
  • quote:

Orjinalden alıntı: RiboNucLeicAcid

Mercant Ve Tradeden SatabiLmen İçin + 55 OLman qerekiyor.Ayrıca Ne Zaman Çektiysen Valkry Vs. Aldıqın Vakitten 1 Gün Sonrasında SatabiLiyosun.

1 saat?
    24 saat geçmesi lazım + 55 olman lazım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.