Şimdi Ara

Kötü bir Zed Montage(ımsı)'ı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qq8Y_S3Ij7A

Kendi kendime yaptığım birşey nasıl olduğu hakkında ve ya nasıl daha güzel olabileceği hakkında mesaj atarsanız sevinirim :)

• Mobilde açılmiyor
  • bir şeyler yazıcaktımda

video hızlandırmayı replayden yaptığını görünce video yapmadır şudur budur hakkında gram fikrin olmadığını anladım , önce programları kullanmayı öğren youtubedan tutorialdır guidedır falan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LLoncept

bir şeyler yazıcaktımda

video hızlandırmayı replayden yaptığını görünce video yapmadır şudur budur hakkında gram fikrin olmadığını anladım , önce programları kullanmayı öğren youtubedan tutorialdır guidedır falan.
    bi ara 30 saniye falan minyon kesmeni izledim. o kısmı neden kesmediğini anlayamadım. İlk hareket güzeldi diğerlerini öyle aman aman değildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Melkor

Mobilde açılmiyor

Onu düzeltmek için yapabileceğim birşey var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QQ All Night -- 24 Ağustos 2014; 21:45:55 >
  • quote:

bir şeyler yazıcaktımda

0'a 0'ım ben video konularında :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Navigator

bi ara 30 saniye falan minyon kesmeni izledim. o kısmı neden kesmediğini anlayamadım. İlk hareket güzeldi diğerlerini öyle aman aman değildi.

Alıntıları Göster
    1. dkdaki flash aşırı gereksiz en kötü zed oyuncusu bile ori ultisini r+r ile dodgelar flash atmaz video boyunca yaptığın güzel hareketleri değil aldığın killeri koymuşsun özellikle iyi bişey yok yani videoda zedin olayı bu zaten çoğu kısmındada feedlenmiş olduğunu görüyorum rakiplerine gelince ya ranked girmiyorsun yada düşük ligdesin

• quote:

Orijinalden alıntı: The Navigator

Alıntıları Göster
    İyi denebilir bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: QQ All Night

quote:

bir şeyler yazıcaktımda

0'a 0'ım ben video konularında :D

Alıntıları Göster
    İlk hareketin güzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affection and Hatred

İyi denebilir bence.

Alıntıları Göster
    -Bölümleri daha kısa tutup, aksiyondan çok önceki gereksiz sahneleri eklemezsen
    -Ekranın altındaki istatistikler kısmını kaldırırsan
    -Daha uyumlu bir müzik kullanırsan
    -Ekranı daha yakından alırsan

bir dahaki sefere daha iyi bir montaj olur diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elf Of Darkness

Alıntıları Göster
    İlk gankte double alman iyiydi bir tek. Lee nasıl 3 seviyeyse artık Çok acayip yerleri koymuşsun adama ult atıp öldürüyorsun gayet normal bir şey adamın kaçacak bir skilli yok ama videoya eklemişsin. Ya da adamlar sana dive atıyor kesiyorlar seni senin hiçbir hareketin yok yine oraya koymuşsun videoyu

• quote:

Alıntıları Göster
    ilk hareket güzeldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demacia

İlk gankte double alman iyiydi bir tek. Lee nasıl 3 seviyeyse artık Çok acayip yerleri koymuşsun adama ult atıp öldürüyorsun gayet normal bir şey adamın kaçacak bir skilli yok ama videoya eklemişsin. Ya da adamlar sana dive atıyor kesiyorlar seni senin hiçbir hareketin yok yine oraya koymuşsun videoyu

Alıntıları Göster
    Kore kürdümüsün ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Demacia

Alıntıları Göster
    Adam başlığı doğru atmış bir şey de diyemiyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: QQ All Night

quote:

Orijinalden alıntı: Lord Melkor

Mobilde açılmiyor

Onu düzeltmek için yapabileceğim birşey var mı ?

Video formatıyla alakalı olabilir. Bilemiycem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carry Zekalı

1. dkdaki flash aşırı gereksiz en kötü zed oyuncusu bile ori ultisini r+r ile dodgelar flash atmaz video boyunca yaptığın güzel hareketleri değil aldığın killeri koymuşsun özellikle iyi bişey yok yani videoda zedin olayı bu zaten çoğu kısmındada feedlenmiş olduğunu görüyorum rakiplerine gelince ya ranked girmiyorsun yada düşük ligdesin

İmzamı oku lig konusunda ^^ Bu arada 2 oyundan almıştım ilk oyun ranked ikincisi Karşıda Azelza (Alp) olan normal game.Aslında çok daha fazla oyundan alıntı yapıcaktım biraz saçma bir montaj biliyorum ama öyle kendime güzel gelenleri koymuştum diğer montajlar daha güzel olur diye umuyorum >:<

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QQ All Night -- 24 Ağustos 2014; 22:36:23 >

• quote:

Teşekkürler uyucam bu kurallara :P
  • LLoncept kullanıcısına yanıt
    Knk fakeni açmışlar LLöncept diye bir adam var haberin olsun
  • Şuna montaj diyemiyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Androalphus

Şuna montaj diyemiyor musunuz?
    Hacı hareketlerin zedi kötü oynamadığını kanıtlar nitelikte ama, belirli seviyede zed oynayan biri olarak, neden gölge koyup özürlü katayı q ile kesmek gibi gibi hareketleri videoya koyma gereği duydun?Merak ettim.Zaten video çekimi falan baya kötü olmuş.Üstüne minion kesme gibi çok uuzn gereksiz sahneler var kesmemişsin.Hareketlerinin çoğu da ulti at kes ultine geri dön şeklinde olmuş.10 üzerinden 2.5 diyorum :( .Umarım bir sonrakiler olacaksa daha çok özenirsin.Kolay gelsin
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.