Şimdi Ara

Kotalı fatura 10TL fazla geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sabit fatura tutarına ek 10TL daha fazla geliyor. Bu durumu yaşayan var mı? Bu soygun değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: .Supernatural.

Sabit fatura tutarına ek 10TL daha fazla geliyor. Bu durumu yaşayan var mı? Bu soygun değil mi?

faturanda yazmıyor mu nerden ne geldiği ? Sadece tutara bakıp yorum yapmak yanlış olur.Detaylarına bakın nerden yansımış.Kolay kolay hata olmuyor çünkü, mutlaka sebebi vardır.
  • Yazıyor. Şöyleki:

Aylık kullanım ücreti: 39,90TL
    %18 KDV : 7,18
    %5 ÖİV : 1,99
    TOPLAM : 49,07TL
  • quote:

Yazıyor. Şöyleki:

Gelen fazla 10 tl devletin aldığı vergiler. Neresi soygun bunun ?
  • Hangi tarifeyi kullanıyorsun? 1mb 4gb kotalıyı mı?
  • Dostum verdikleri hizmet sabit fiyatlı yani kullanım ücretine dahil olmak zorunda vergiler ki zaten öyleydi ama son bir kaç aydır extra vergi kitlemeye veya vergiyi sonradan ekleyip fatura tutarına 10 TL kitlemeye başladılar.
  • Fiyat üzerinden vergi alınması gerekmiyor mu bu nasıl iş ben çözemedim beyler
  • quote:

Yazıyor. Şöyleki:

Aylık kullanım ücretinin detaylı yazması gerekir, faturanın altına veya arkasına bakarmısın.

quote:

Orijinalden alıntı: Faewox

quote:

Yazıyor. Şöyleki:

Gelen fazla 10 tl devletin aldığı vergiler. Neresi soygun bunun ?

Dediğinle alakası yok, tarife fiyatı olarak verilen fiyatlara zaten vergiler dahil.Faturada ise alınan paranın nekadarı firmaya nekadarı devlete gidiyor onu göstermek için mecburen ayrı ayrı yazıyorlar kafanızı karıştırmasın.

quote:

Dostum verdikleri hizmet sabit fiyatlı yani kullanım ücretine dahil olmak zorunda vergiler ki zaten öyleydi ama son bir kaç aydır extra vergi kitlemeye veya vergiyi sonradan ekleyip fatura tutarına 10 TL kitlemeye başladılar.

Yukarıda yazdığımı okursan onla alakası yok.Faturanın altında yada arkasında detaylı birşey yazar, ya ekstra bir hizmet ya kota aşım ücreti yada fatura ödememe durumu olduysa açma ücreti gibisinden birşeyler yansımış olabilir.

• Faturanın arkasında detaylı olarak yazar hangi sebeple alındığı o sayfayı paylaşırsan daha kesin cevap alırsın.
  •  Kotalı fatura 10TL fazla geliyor

Biri açıklayabilirse çok memnun olacağım zira ttnetin 444lü hattı sabahtan beri meşgul çaldı.
  • up
  • Kotanız ne kadar peki? 12 GB olabilir mi? 12 GB tarifede olup kota aşımı yapmış olabilir misiniz dedim. Ama faturaya bakınca biraz karmaşık geldi, bende eski faturada yazıyor, 2,59 TL vergi, sende 9 TL. Acaba benimkinde indirim olduğu için mi daha az, yoksa yeni bir kazık mı bekliyor bizi bu ay? :D
  • Şimdi baktım da benim faturamda bir problem yok, rahatım. Bir kazık girmemiş. 2.18 TL vergim var.
    TTnet müşteri hizmetleri ile görüşmekten başka çareniz yok sanırım.
  • Kendilerine ozel vergi orani da yaratirsa ttnet tamam dicem artik...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arayıp sordum sanırım 10 Tl geçen aydan.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.