Şimdi Ara

Kotalar ne durumda? (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
235
Cevap
0
Favori
4.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bir sorum olcak konunun yeri burasımı acaba.1024 3GB kotalıyım 256 Sınırsıza hala geçilebiliyomu?
  • telekom müdürlüğünde form doldur + nüfus cüzdanı fotokopisi

sorun olmaz

quote:

Orjinalden alıntı: F@ruk

Beyler bir sorum olcak konunun yeri burasımı acaba.1024 3GB kotalıyım 256 Sınırsıza hala geçilebiliyomu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: :::SpyNet:::

telekom müdürlüğünde form doldur + nüfus cüzdanı fotokopisi

sorun olmaz

quote:

Beyler bir sorum olcak konunun yeri burasımı acaba.1024 3GB kotalıyım 256 Sınırsıza hala geçilebiliyomu?

Sağol kardeşim hemen bu ay bitmeden geçmek lazım
  • En güzeli kotasız
  • salpyilmaz abi ne yaptın sen ya bence telekom yakında kapatır senin hattını (bakınız abonelik sözleşmesi :) ) valla ben her zaman olduğu gibi 7.5 gb civarındayım 6 gb kotalı kullanıyorum ve her ay 7.5 gb indiriyorum ne yapalım kader fakat ocakta sınırsıza geçersem
  • @Zwandar

Limitsiz ruhu 1024'de beni açtı.
    Çektiğim DVD'ler 20'yi aştı.
    Hard Diskim ise doldu, taştı.
    Sahi söyleyin; limitlilerde kota kaçtı?

@spynet

Geçmelisin bence de. Bana ve bir çok arkadaşıma gelen fatura 49 ytl. Şubatın 20-25'i gibi 256'ya dönüş dilekçesini de verirsin olur biter...

Faturan geldiğinde içinden çıkacak bir broşür görecek ve eylül ayında 1024 kullanmak varken 256 kullandığın için üzüleceksin.

Kotalar ne durumda?

• 2gb suanda bana yetiyor şukur
  • Şu anda 256 Sınırsıza geçtim dünya varmış
  • quote:

Şu anda 256 Sınırsıza geçtim dünya varmış

1 Ekim'de sınırsıza geçeceğini biliyorsundur umarım. Hızın düşmüş olabilir, ancak kotasız kullanmaya 1 Ekim'de başlayacaksın. Şimdi geçeceğin her MB sana kota aşım ücreti olarak yansır. Dikkatli ol.
  • quote:

Orjinalden alıntı: salpyilmaz

quote:

1 Ekim'de sınırsıza geçeceğini biliyorsundur umarım. Hızın düşmüş olabilir, ancak kotasız kullanmaya 1 Ekim'de başlayacaksın. Şimdi geçeceğin her MB sana kota aşım ücreti olarak yansır. Dikkatli ol.

Evet biliyorum dostum yarın geceden sonra downloada asılcaz yinede sağol

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: salpyilmaz

quote:

Evet biliyorum dostum yarın geceden sonra downloada asılcaz yinede sağol

Ben de bugün sınırsıza geçtim ve 1 Ekim'de yeni tarifenin başilayacağından haberim yoktu neyseki erken uyandırdınız beni, sağolun

• Beyler sorunun yeri burası değil ama şimdi biz tarifemizi değiştirdik onun için gelecek ay 49milyonun üstüne ilave yaparlar mı?
  •  Kotalar ne durumda?

Yine geçtim 3 gb'ı offffff offff 47 ytl geldi bu ay, acaba ağustos ayından kalanlar mı geldi? Yoksa bu ay o kadar gelecek kadar limiti aşmadım ki?
  • ben wıreless tan kacak ınternet kullanıyorum benım kullandıgım kısını kotası 2,6gb olmus bıle

dowload yapıyorum zaten adamada ayıp olmasın dıe
  • slm arkadaşlar..benim bağlantım yapılalı henüz 5 gün olmasına rağmen 1 gb ı aşmışım üstelik çok fazla bişey de indirmedim.3 gb kotalı ya aboneyim.o zaman bunu 15 günde doldurucam oysa fazlasıyla yettiğini duymuştum.neden böyle olduğu hakkında fikri olan var mı?bir de 23ü gibi bağlanmıştı ayın 1 ine kadar mı bu 3 gb yoksa ekimin 23 üne kadar mı?teşekkür ederim
  • su anda 4.130 gb
  • Bu ay ayarlama yaptım, her ay kotayı bayağı aşıyordum, şu an 2.9 GB, yani sonunda başardım hele şükür...
  • şu an 5.5 gb
  • 5.998 GB kaç para fazladan öderim
  • quote:

Orjinalden alıntı: ønur

5.998 GB kaç para fazladan öderim

30milyon daha fazla ücret ödersin sanırsam.
    100mb=1ytl'den
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.