Şimdi Ara

Kota Sorgulama Sayfası Açılmıyor????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar yaklaşık olarak 2 aydır kota sayfasını hiç açamadım yani sorgulamak için email, kullanıcı adı, şifre ve code kısımlarını doldurup enter yapıyorum bulundugum sayfa kapanıyor yerine kota sayfasının gelmesini bekliyorum ve hiç birşey gelmiyor saatlerce bu şekil kalsa bile null da dahil olmak üzere hiç birşey karşıma gelmiyor. sorun ne olabilir ??

• Aynı sorun bendede var yardım lütfen
  • evet güvenlik resmi çıkmıyor :(
  • evet şu anda bile kotamı takip edemiyorum bu kaçıncı son zamanda sayamadım.
  • 10 dakikalık uğraş sonunda çıktı kota bilgisi.
  • arkadaşlar kafayı yiyecem trilyonkere girdim bana mısın demiyorum şaka gibi... Böyle saçmalık mı olur şimdi arıyacam müşteri hizmetlerini kesin bakım var diyecek ne bakımmış. herşeyi giriyorum enter yapıyrum sayfa bomboş oluyo yeni sayfa gelmiyo çıldıracam...
  • bu problemler 10 senedir bitmedi bi 10 sene daha bitmez gerçi avea nın 3g sinde kota sorgulama diye bir hizmet bile yok ttnet de en azından kotamızı goruyoruz bunada sukur
  • Arkadaşlar ttnet'in anasayfasında bize ulaşın bölümünden şikayet kısmını seçtim ve agzıma geleni saydım tabi abartmadan saygı kuralları çerçevesinde son olarakta üyeliğimi iptal ettireceğimi bildirdim. Ertesi gün şakır şakır giriyor. İlgilenen kotalı arkadaşların dikkatine...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.